Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Ένσφαιρος τριβέας 6» βιομηχανική γαλβανισμένη Wheelssurface επιφάνεια πολυουρεθάνιου
| Ονομασία προϊόντος: | Τέσσερις ανά σετ 6 ιντσών βιομηχανικοί τροχοί περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου PU προς πώληση στο |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |
6 ίντσας περασμένες κλωστή στροφέας ρόδες 150KG τροχίσκων καροτσακιών μίσχων βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών κίτρινο PU τροχού περιστρεφόμενο στέλεχος με σπείρωμα μεσαίου τύπου Industrial Trolley Cast |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια μεσαίου τύπου pu |
| Μέγεθος τροχού:: | 4" |
350KG τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας κλειδαριών στροφέων 50x38mm στερεές νάυλον ρόδες για τη βιομηχανική μηχανή
| Όνομα προϊόντων: | τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας κλειδαριών στροφέων ικανότητας ροδών 350KG 50x38mm στερεοί νάυλον για |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον τροχίσκος μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα τροχού:: | Μαύρος |
4» οι τροχίσκοι με το κόκκινο PVC καθήκοντος Meidum φρένων γυρίζουν τις βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών 4 ίντσα
| Όνομα προϊόντων: | 4» οι τροχίσκοι με το κόκκινο PVC καθήκοντος Meidum φρένων γυρίζουν τις βιομηχανικές ρόδες καροτσακι |
|---|---|
| Ύφος:: | Ροδάκια μεσαίας λειτουργίας |
| Χρώμα ροδών:: | Κόκκινο+Γκρι |
Ζυγισμένα φινίρισμα γκρίζο πλαστικό ελαφρύ καθήκον τροχούς για βιομηχανικά
| Τελείωσε.: | Ψευδάργυρος που καλύπτεται |
|---|---|
| Χρώμα ροδών: | Γκρι |
| Πλάτος ροδών: | 19-24 χιλιοστά |
Σετ από 4 υψηλής ποιότητας χαμηλό κέντρο βαρύτητας μαύρο νάιλον με φρένο
| Υλικό: | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος: | Πλακέτες στροφής |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
4 τεμάχια Set Βιομηχανικό Στρογγυλό Στρογγυλο PVC Διπλό Σφαιρικό Λεκάνιο Στρογγυλό Στρογγυλο Στρογγυλο με Φρένο
| Υλικό: | PVC/PP/TPR |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Έπιπλα, καροτσάκια, καροτσάκια, καρέκλες γραφείου |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
3-8 ίντσες βαρύ φορτίο με νήματα τροχόσπιτα με 200-500kg χωρητικότητα φόρτωσης
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Μεταλλικές μηχανές με πλήρη φρένο κλειδώματος και ρουλεμάν για κινητό εξοπλισμό
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Capacity: | 90-135kg |
4 ίντσες από ανοξείδωτο χάλυβα, εύκολη εγκατάσταση
| Υλικό: | Ανοξείδωτο Ατσάλι |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού: | 3 ίντσες |

