Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Πολυουρεθάνιο 660LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική ρόδα 660LBS υψηλής ικανότητας PU φρένων 8 ιντσών δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων τροχίσκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Ικανότητα ροδών:: | 660lbs |
6x2 βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 280kg ίντσας ασημένιοι
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 ίντσες ασημένιο τροχό 280kg χωρητικότητα φόρτωσης χυτοσίδηρο βαρύ φορτίο άκαμπτο τροχούς εργοστά |
|---|---|
| Στυλ:: | 6 ιντσών βαρέα καθήκοντα κούφια άκαμπτα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
50MM Bolt Hole Swivel Head 132LBS TPR Rubber Casters Δίδυμος τροχός Βιομηχανικοί τροχοί καστρώματος
| Ονομασία προϊόντος: | 50MM Bolt τρύπα Γυρίζοντας κεφαλή τροχός 132LBS χωρητικότητα φορτίου ελαφρύ καθήκον TPR κυψέλες εργο |
|---|---|
| Στυλ:: | Δίδυμες τροχοφόρες τροχονόμοιες τροχονόμοιες τροχονόμοιες τροχονόμοιες |
| Χρώμα ροδών:: | Γκρι |
Το άκαμπτο πιάτο κυλά 8 ιντσών τις πορτοκαλιές PVC ρόδες καροτσακιών τροχίσκων βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Το άκαμπτο πιάτο κυλά βιομηχανικό κατασκευαστή Κίνα 8 ίντσας τον πορτοκαλή PVC τροχίσκων βαρέων καθη |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» τροχίσκοι PVC άκαμπτοι |
| Κατασκευή:: | Ενωμένος στενά χάλυβας |
Το γκρίζο PVC κυλά 6 σταθερό ίντσες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό ροδών καροτσακιών τροχίσκων
| Ονομασία προϊόντος: | Γκρι τροχοί PVC 6 ιντσών σταθεροί τροχοί Τρόλεϊ Τροχοί βαρέως τύπου Βιομηχανικό εργοστάσιο Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια pvc 6" άκαμπτα |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |
8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα βιομηχανικά κάρρα
| Όνομα προϊόντων: | 8 PU βήματος ίντσας επίπεδες ρόδες καροτσακιών πιάτων στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών κόκκινες για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
4 πάτωμα ίντσας - φιλικοί γκρίζοι τροχίσκοι Wholesales κλειδώματος στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών μεσαίας ισχύος βιομηχανικοί
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσας πάτωμα-φιλικοί γκρίζοι τροχίσκοι Wholesales κλειδώματος στροφέων πολυουρεθάνιου ροδών μεσαί |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος γκρίζο PU τροχίσκων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x32mm |
Ανθεκτικές μαλακές στροφές με απλό εφόδιο για βελτιωμένες επιδόσεις
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
| Χρώμα ροδών: | Γκρι |
Δύο φρένα ιατρικές ρόδες χωρητικότητα φορτίου 125kg θερμοπλαστικό καουτσούκ συνολικό ύψος 4 ίντσες
| ικανότητα φόρτωσης: | 125 κιλά |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
4 ίντσες Γενικό ύψος Ιατρικές στροφές με διπλό φρένο λευκό γκρι
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |

