Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Βιομηχανικά Περισσότερα προϊόντα με πιστοποίηση ISO Rosh CE και ύψος τέντωσης 151/172/198/248mm
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
2-4 ίντσες μαλακά στροφές πλαστικό πυρήνα τροχού για έπιπλα γραφείου
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Grey |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Βαρέως Τύπου 2-4 ιντσών Ελαφρού Τύπου Ρόδες για Σκληρά και Απαιτητικά Περιβάλλοντα
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |
Ιατρικές ρόδες από ανοξείδωτο χάλυβα με διπλό φρένο και φορτωμένη χωρητικότητα 275lbs ανθεκτικά βαρέα ιατρικά μηχανήματα τροχούς
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Load Capacity: | 125kg |
4 ίντσες μέγεθος τροχού ιατρικές ρόδες νάιλον στήριγμα ομαλές τροχούς για ιατρικές συσκευές νοσοκομείο λύσεις κινητικότητας κρεβατιού
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
220lbs φορτώνοντας τις βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών, PP ρόδες καροτσακιών 5 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | 5 το διπλό κλείδωμα γκρίζα PP ικανότητας ίντσας 220lbs γυρίζει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι γκρίζοι |
| Υλικό ροδών:: | PP |
Πολυαιθυλένιο 150x42mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι με το πράσινο χρωματισμένο υποστήριγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου Co-Polyethylene, 6 ιντσών με πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου FP |
| Υλικό τροχού:: | Συν-Πολυαιθυλένιο |
PU ρόδες τροχίσκων στροφέων 8 ιντσών, πορτοκαλιές ρόδες τροχίσκων ικανότητας 400kg
| Όνομα προϊόντων: | η διάμετρος 8 ίντσας πράσινο PU τοπ πιάτων 2 ίντσας πλάτους της Κορέας πυρηνών σιδήρου τύπων ενισχύε |
|---|---|
| Ύφος:: | PU σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Yellow+Silver |
Μαύροι νάυλον τροχίσκοι φόρτωσης 3inch 200kg με το σαφές ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | 3inch μαύρες νάυλον δίδυμες ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας ροδών στροφέων πιάτων βιομηχανικές |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον ρόδες τροχίσκων μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
Θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 150mm 250kg άκαμπτοι κατευθυντικοί
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις WBD 150mm γκρίζοι μαλακοί άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ικανότητας TPR ροδών 250kg κ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |

