Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
3 ίντσες ιατρικές πλάκες ράβδοι 275lbs χωρητικότητα φορτίου ακρίβεια μπάλα ρουλεμάν νάιλον στήριγμα
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
Μετατροπές σκαλωσμάτων βαρέων επιβαρύνσεων με επιχρισμένη στήλη ψευδαργύρου
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου Ακατάστατη περιστροφή με διπλό ρουλεμ 2,5-ιντσών μαύρη περιστροφή τροχών
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο |
| Χρώμα τροχού: | Μαύρο |
105 mm Ζινκωτό Πλακέτο Τύπου Ατσάλι 304
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου μεσαίου βάρους 5-3/4 ίντσες Γενικό ύψος Περιοχή θερμοκρασίας από 0 έως 180 βαθμούς
| Τύπος τροχού: | ΠΕ/PVC/TPR/PP/Κουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκίμαση των διακυμάνσεων |
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
4 ίντσες Συνολικό ύψος 3 ίντσες Διαμέτρου τροχού Διπλό φρένο Ιατρικές ρόδες για ιατρικές εγκαταστάσεις
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |
Φιλικά προς το περιβάλλον και ομαλής κύλισης ροδάκια επίπλων με ρουλεμάν
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Φιλικά προς το περιβάλλον ροδάκια επίπλων, ροδάκια καρέκλας γραφείου για φιλική προς το περιβάλλον κίνηση
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
Τύπος ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο έπιπλα χρωματιστά τροχιά για τροχούς PP/Νάιλον/TPR/PU/Κουτσούκ
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Feature: | Environmental Friendly |
Βιομηχανικά Περισσότερα Προϊόντα Ύψος Φόρτωσης 148/176/204/248mm Χαλύβδινος Τροχός Υλικού και Περισσότερες Επιλογές
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |

