Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
6 βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό δευτερεύον φρένο τροχίσκων ίντσας στερεό λαστιχένιο
| Product Name: | 6 Inch Solid Rubber Casters Heavy Duty Industrial Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Rubber heavy duty casters |
| Wheel size:: | 150mm |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110kg χωρητικότητα Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλό σχήμα Τύπος πέλματος και τύπος πέλματος
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |
Γλυκός τροχός Πλακέτα ελαφρύ φορτίο Στρογγυλοστάτες Χάλυβα Κουτί Συνολικό φρένο κλειδώματος -20 έως 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
Μετατροπές βαρέων τρολεϊνών με περιστρεφόμενο / άκαμπτο / κλειδωτικό τοποθέτημα
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
| Χρήση: | κάρρο καροτσακιών |
Ρουλεμάν τροχήλατα έπιπλα στελέχους για μικρά ντουλάπια σε τρόλεϊ και περίβλημα
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
4» βιομηχανικές ρόδες τροχίσκων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | χονδρικό εμπόριο 4 άκαμπτο πιάτων ίντσας διαδρομής τροχίσκων ροδών χρώματος ψευδάργυρου ροδών β-αυλα |
|---|---|
| Ύφος:: | Σταθερός τροχίσκος/άκαμπτος τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Χρώμα |
4inch βιομηχανικοί τροχίσκοι στροφέων PVC, βιομηχανικές ρόδες καστόρων ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών πιάτων στροφέων μεσαίας ισχύος κόκκινες ρόδες τροχίσκων PVC διευθετήσιμες ισοπεδώνοντας με |
|---|---|
| Ύφος:: | Διευθετήσιμες ισοπεδώνοντας ρόδες τροχίσκων με τα φλυτζάνια |
| Χρώμα ροδών:: | RED+WHITE |
500kg χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχό τροχό 8 ιντσών Βιομηχανικά τροχούς περιστροφικών τροχών
| Ονομασία προϊόντος: | Η YLcaster παρέχει 500 κιλά χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχός 8 ιντσών περιστρεφόμενο ανθεκτικ |
|---|---|
| Στυλ:: | 500 kg περιστρεφόμενες ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες |
| Δυνατότητα φόρτωσης:: | 500 κιλά |

