Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Εύκολη μετακίνηση του εξοπλισμού σας με τροχούς 4,5 ιντσών συνολικού ύψους και χαρακτηριστικό βραχίονα διπλής σφαιρικής ράβδου
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
Ζυγισμένα με ψευδάργυρο ατσάλινα τροχιά για βαριά φορτία χωρητικότητας 500 λίβρες και μεγέθους τοποθέτησης 75 * 32 ίντσες
| Overall Height: | 4.5 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting: | Top Plate Type |
High Capacity Stainless Steel Casters 105mm Wheel Width 90-135kg Capacity and 4.5 Inches Overall Height
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Wheel Width: | 105mm |
| Mounting Size: | 75*32Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Τροχήλατη ρόδα σκαλωσιάς με ρουλεμάν 8 ιντσών, πλάτος τροχού 50mm για βαρέως τύπου εφαρμογές
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
Ιατρικοί τροχοί διπλού φρένου με ρουλεμάν ακριβείας και διάμετρο τροχού 3 ιντσών βελτιστοποιημένοι για ιατρικό εξοπλισμό
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Bracket Material: | Nylon |
Ροδάκια βαρέως τύπου με πλάκα διπλού φρένου Λευκά Γκρι Ροδάκια με πλάκα Σχεδιασμένα για να παρέχουν σταθερότητα και εύκολη μετακίνηση εξοπλισμού
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Bracket Material: | Nylon |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Τροχοί με στέλεχος διαμέτρου 3 ιντσών, ανοξείδωτοι, ομαλής κύλισης, ιδανικοί για ιατρικό εξοπλισμό και καρότσια
| Wheel Size: | 4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
Βιομηχανικό κάρρο 150mm σταθερός τύπος Βαρέων καθηκόντων ρόδες ένσφαιρου τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | PU τύπων 150mm κόκκινοι βιομηχανικοί σταθεροί ρόδα βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τον τροχίσκο Dist |
|---|---|
| Ύφος:: | το PU 150mm καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |

