Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
990LBS ικανότητα PU 6 ίντσας στροφέας που κλειδώνει τους σιωπηλούς βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | 990LBS Χωρητικότητα 6 ιντσών Πράσινη περιστροφή τροχού PU Αθόρυβοι τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανι |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενη κλειδαριά 6 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
100mm 200kg ασημένιες ρόδες τροχίσκων χυτοσιδήρου άκαμπτες για τα επιτραπέζια έπιπλα
| Όνομα προϊόντων: | 100mm τσαγιού επιτραπέζιων ροδών 200kg ασημένιος κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων χυτοσιδήρου βαρέων καθ |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 100mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
4x2 κοίλη χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 200kg στροφέων επίπλων πυρήνων ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | Καυτοί ύφους επίπλων χρήσης 4x2 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων χυτοσιδήρου ροδών πυρήνων ίντσα |
|---|---|
| Ύφος:: | 4x2 κοίλοι τροχίσκοι σιδήρου ίντσας |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χυτοσιδήρου διαμέτρων 125x50mm με τη θηλή λιπών
| Όνομα προϊόντων: | 125x50mm διαμέτρων κοίλος πυρήνων χυτοσιδήρου ροδών 230kg κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων ικανότητας βα |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 125x50mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125X50mm |
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU χυτοσιδήρου κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα 6 ίντσας κανένας χαρακτηρισμός
| Όνομα προϊόντων: | 6 κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα ίντσας κανένας τροχίσκος Wholesales στροφέων PU χυτοσιδήρου χαρακτ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκος στροφέων hd |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
Υλικό τροχού TPR ελαφρύς φόρτωσης τροχούς 19-24mm πλάτος τροχού πλαστικό πυρήνα τροχού
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| Πυρήνας ροδών: | Πλαστικό |
| Διάμετρος τροχού: | 2-4 ίντσες |
Κεφαλοκάμαρα για τα γραφεία σετ από 5 ελάχιστα μπλε διαφανή ελαφριά καρέκλα για έπιπλα
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τροχίσκος επίπλων |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
Amazon Hot Sales 5 A Set Μαύρη Καρέκλα Καρέκλα Καρέκλα Ποδήλατα μαλακό Διαφανές Καρέκλα
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τροχίσκος επίπλων |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
Φανταστικό έπιπλα Casters πράσινο 5 ένα σετ υλικό PU καρέκλα γραφείου Caster τροχούς
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τροχίσκος επίπλων |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
5 Ένα σύνολο κόκκινο ρόπαλο για έπιπλα καρέκλα γραφείου μαλακό διαφανές έπιπλα ρόπαλο καρέκλα γραφείου
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τροχίσκος επίπλων |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |

