Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Υψηλής θερμοκρασίας ρόδες τροχίσκων διαμέτρων σκληρά 100mm με το ρουλεμάν κυλίνδρων
| Όνομα προϊόντων: | 100mm διαμέτρων φαινολικοί βαρέων καθηκόντων ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων ροδών μαύρο |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 100mm |
| Διάμετρος ροδών:: | 100 χιλ. |
100x50mm 440LBS ικανότητας χυτοσιδήρου κοίλες ρόδες τροχίσκων επίπλων πυρήνων άκαμπτες
| Όνομα προϊόντων: | βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου ικανότητας ροδών 440LBS πυρήνων 100x50mm κοίλοι για |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 100x50mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 100x50mm |
6 ίντσας PVC κοίλες πυρήνων στροφέων βαρέων καθηκόντων ρόδες χρώματος τροχίσκων πορτοκαλιές
| Ονομασία προϊόντος: | Πορτοκαλί χρωματικοί τροχοί 6 ιντσών PVC με κοίλο πυρήνα περιστρεφόμενοι τροχίσκοι βαρέως τύπου τροχ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου περιστρεφόμενα από Pvc |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |
6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τις βιομηχανικές μαύρες γυαλιού νάυλον ροδών διπλές ρόδες καροτσακιών πιάτων φρένων τοπ
| Ονομασία προϊόντος: | Ροδάκια βαρέως τύπου 6" Μαύρης ρόδας διπλής πλάκας φρένων Τροχοί τρόλεϊ για βιομηχανική |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος διπλός τροχός φρένων |
| Μέγεθος τροχού:: | 6" |
Σετ από 5 κίτρινες μισές διαφανείς 3 ίντσες καρέκλες γραφείου τροχιά PU περιστρεφόμενη καρέκλα για έπιπλα
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | τροχίσκος επίπλων |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
3 ίντσες 80kg χωρητικότητα περιστρεφόμενη πλάκα κόκκινο pvc pp πυρήνα μεσαίου βάρους τροχούς για τροχόσπιτα
| Product Name: | 3 inch 80kg capacity swivel plate red pvc pp core medium duty casters for trolleys |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters for trolleys |
| Wheel Color:: | Red+Gray |
6 ιντσών στρογγυλά τροχιά, 1350 κιλά χωρητικότητα.
| Όνομα προϊόντων: | 6 ιντσών τοπ στροφέων πιάτων οι μεγάλες χυτές μέγεθος πυρηνών σιδήρου ρόδες τροχίσκων PU έξοχες βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Silver |
8 σιωπηλοί TPR θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι 616LBS κατευθυντικοί τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλο μέγεθος Σιωπηλός τροχός TPR 616LBS χωρητικότητα Στροφή κλειδώματος βαρέος φόρτωμα κυ |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών TPR πλευρική κλειδαριά βαρέα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
8 ίντσας μεγάλος διαμέτρων 660LBS φορτίων χωρητικότητας τροχίσκος πιάτων στροφέων χυτοσιδήρου κοίλος
| Όνομα προϊόντων: | Το YLcaster κατασκευάζει 8 το μεγάλο τροχίσκων 660LBS ίντσας υψηλής ικανότητας πιάτο στροφέων ροδών |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων κοίλοι τροχίσκοι σιδήρου 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
5 ίντσας PVC κοίλοι πυρήνων μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων καροτσακιών άκαμπτοι
| Όνομα προϊόντων: | 5 ίντσας μαύροι PVC κοίλοι πυρήνων καροτσακιών προμηθευτές Κίνα ροδών τροχίσκων Industial πιάτων ροδ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος μαύροι τροχίσκοι PVC |
| Χρώμα ροδών:: | μαύρος |

