Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
100mm κόκκινοι ροδών στροφέων πιάτων PVC κατασκευαστές Κίνα τροχίσκων αντι εμπλοκής μεσαίας ισχύος
| Όνομα προϊόντων: | 100mm κόκκινοι ροδών στροφέων πιάτων PVC κατασκευαστές Κίνα τροχίσκων αντι-εμπλοκής μεσαίας ισχύος |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκοι αντι-εμπλοκής |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Grey |
Το δευτερεύον φρένο κυλά το βαρέων καθηκόντων 280KG φορτίο 6 ίντσας PVC στροφέων πιάτων τροχίσκων
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί πλευρικών φρένων 6 ιντσών περιστρεφόμενοι τροχοί πλάκας PVC βαρέως τύπου για βιομηχανικές χον |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου Pvc με πλευρική κλειδαριά |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος χάλυβας |
6 ίντσα γύρω από βήματος PU τις μαλακές άκαμπτες ρόδες καροτσακιών τροχίσκων βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών στρογγυλό πέλμα πυρήνα αλουμινίου Pu μαλακοί τροχοί βαρέως τύπου βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ |
|---|---|
| Στυλ:: | Άκαμπτες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές ρόδες καροτσακιών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
Ο βιομηχανικός κάστορας καροτσακιών κυλά τη βαρέων καθηκόντων κόκκινη PU 8 ίντσας ρόδα με το δευτερεύον πιάτο στροφέων φρένων μαλακό
| Όνομα προϊόντων: | 8 κόκκινη PU ίντσας ρόδα με τις δευτερεύουσες φρένων μαλακές στροφέων ρόδες καστόρων καροτσακιών πιά |
|---|---|
| Ύφος:: | Μαλακοί βαρέων καθηκόντων κάστορες ροδών |
| Χωρητικότητα τροχού:: | 660lbs |
3inch διπλές ροδών μαλακές τροχίσκων ρόδες Κίνα τροχίσκων στροφέων TPR μικρής ακτινοβολίας πάτωμα-προστατεύοντας
| Όνομα προϊόντων: | 3inch διπλές ροδών μαλακές τροχίσκων ρόδες Κίνα τροχίσκων στροφέων TPR μικρής ακτινοβολίας πάτωμα-πρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Διπλοί μαλακοί τροχίσκοι ροδών |
| Χρώμα ροδών:: | Grey+Black |
4 ίντσα 5 ίντσα 6 ίντσα στροφέας 8 ίντσας στερεός μαύρος υψηλός θερμότητας τροχίσκων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικός στη θερμότητα ροδών τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 4 ίντσα 5 ίντσα 6 ίντσα στροφέας 8 ίντσας στερεός μαύρος υψηλός θερμότητας τροχίσκων βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών |
| Χωρητικότητα φορτίων:: | 300/350/400/500kg |
3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Furniure
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσας περιστρεφόμενη στροφέων στερεά ρόδα τροχίσκων καθήκοντος τροχίσκων πλαστική ελαφριά για Fur |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί πλαστικοί τροχίσκοι στροφέων καθήκοντος |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Πιεσμένος χάλυβας |
Ελαφρύ καθήκον 2 τροχίσκων ίντσας μαύρη λαστιχένια δευτερεύουσα ρόδα τροχίσκων στροφέων φρένων μαλακή για το πάτωμα σκληρού ξύλου
| Πλάτος ροδών: | 20.3MM |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | χάλυβας |
| Τύπος: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος |
2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικών μηχανών
| Όνομα προϊόντων: | 2 PU σιδήρου ίντσας βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας υψηλοί - ρόδες τροχίσκων ποιοτικ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι μικρής ακτινοβολίας |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |

