Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
150X50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων μεγέθους πλαστικοί με το ενιαίο φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευή 150X50mm μεγέθους των μαύρων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων στροφέων ροδών πλαστικών με το εν |
|---|---|
| Ύφος:: | 150mm PP γυρίζουν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
230kg μαλακός ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων πιάτων στροφέων ικανότητας TPR 125mm ρόδες καστόρων
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορικές πωλήσεις 230kg Ιδιότητα 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bea |
|---|---|
| Στυλ:: | 125 mm TPR περιστρεφόμενες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
5» το γκρίζο TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων πιάτο ικανότητας τοποθετεί τους τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 5» γκρίζοι TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων ικανότητας άκαμπτοι |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
PU βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι πυρήνων αντικατάστασης 440LBS PP 4 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | Καυτή πώληση 4 PU πυρήνων ικανότητας PP ίντσας 440LBS κόκκινο ροδών εργοστάσιο Κίνα τροχίσκων πιάτων |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
320kg PU χωρητικότητας φορτίων πιάτο τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | PU σιδήρου υψηλής ικανότητας WBD Wholesales 320kg στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 320kg σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 320kg |
4x2 ίντσας πράσινοι 360 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρηνών σιδήρου βαθμού περιστρεφόμενοι
| Όνομα προϊόντων: | 4x2 πράσινη ρόδα μεγέθους ίντσας μικρή 360 PU πυρηνών σιδήρου βαθμού περιστρεφόμενοι βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | Πράσινοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU σιδήρου ροδών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
2816LBS χυτοσίδηρος ικανότητας 4 PU σύνολα δύο τροχίσκων ένσφαιρος τριβέας
| Όνομα προϊόντων: | 2816LBS ικανότητα Pet καθορισμένη το χυτό PU πυρηνών σιδήρου πιάτο ροδών τον άκαμπτο βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | Το PU πυρηνών σιδήρου καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
Τροχίσκοι τρυπών μπουλονιών χωρητικότητας φορτίων 75MM περιστρεφόμενοι 80kg TPR με την κλειδαριά
| Product Name: | 75MM Rotating Wheel 80kg Load Capacity Light Duty Bolt Hole TPR Casters With Lock Manufacturer China |
|---|---|
| Style:: | Twin wheel TPR swivel lock casters |
| Wheel Color:: | Grey |
4» επικεφαλής γκρίζο TPR πάτωμα στροφέων που προστατεύει τις ρόδες τροχίσκων τρυπών μπουλονιών
| Όνομα προϊόντων: | 4» ο τύπος 360° τρυπών μπουλονιών γυρίζει το επικεφαλής γκρίζο πάτωμα TPR που προστατεύει τους ελαφρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί καθήκοντος τροχίσκοι tpr στροφέων επικεφαλής |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Χάλυβας |
επικεφαλής TPR Furnitures τρυπών μπουλονιών 360° 100x27mm περιστρεφόμενοι τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων ελαφριοί με το συνολικό φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 100x27mm ροδών συνολικοί επικεφαλής γκρίζοι TPR τρυπών μπουλονιών φρένων 360° περιστρεφόμενοι τροχίσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι φρένων τρυπών μπουλονιών καθήκοντος tpr |
| Υλικό υποστηριγμάτων:: | Χάλυβας |

