Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
4inch μαύρο 100kg που φορτώνει τους μεσαίας ισχύος τροχίσκους για τους πίνακες καθιστικών
| Όνομα προϊόντων: | 4inch μαύροι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων στροφέων χυτοσιδήρου για τους πίνακες καθιστικών |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι χυτοσιδήρου |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
20kg φόρτωση τροχίσκων ISO9001 καθήκοντος 40mm των λαστιχένιων ελαφριών
| Όνομα προϊόντων: | γκρίζοι θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος πιάτων στροφέων 40mm με το δευτερεύ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος tpr |
| Μέγεθος ροδών:: | 40x16.3mm |
35kg φόρτωση τροχίσκων στροφέων καθήκοντος 65mm των ελαφριών με το σαφές ρουλεμάν
| Όνομα προϊόντων: | άσπρες PP ελαφριές ρόδες τροχίσκων καθήκοντος τοπ πιάτων 65mm 77lbs στροφέων για τα ράφια |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί άσπροι τροχίσκοι καθήκοντος |
| Φέρων τύπος:: | σαφές ρουλεμάν |
Πολυουρεθάνιο 200x50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | 200mm πράσινο PU πυρηνών σιδήρου ένσφαιρου τριβέα τοπ πιάτων το διπλό ενισχύει τους βαρέων καθηκόντω |
|---|---|
| Ύφος:: | PU βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Green+black |
125mm 550lbs ικανότητας βαρέων καθηκόντων χονδρικό εμπόριο φρένων τροχίσκων λαστιχένιο διπλό
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| Χρώμα ροδών:: | Black+Silver |
Λαστιχένιο 150mm 510lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με το δευτερεύον φρένο
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ πιάτων 150mm 510lbs πυρηνών σιδήρου στροφέων με το δευτε |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος σιδήρου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx2inch |
3inch έξοχο βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιο τροχίσκων ικανότητας πλάτους 3300lbs
| Όνομα προϊόντων: | οι 6 ίντσα 3300lbs 3inch ευρείς έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU πυρηνών σιδήρου πιάτων χυτοί σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black+Silver |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
μαλακοί θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων κλειδώσιμοι τροχίσκοι 100mm
| Όνομα προϊόντων: | COem 100mm Diamerter θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων ροδών μαλακοί δευ |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων 100mm TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 100mm |
150mm μαύροι ανθεκτικοί στη θερμότητα σταθεροί 400kg βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | WBD Supplys 150mm Μαύρος ανθεκτικός στη θερμότητα σταθερός τροχός 400kg Άκαμπτοι τροχοί φούρνου Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Άκαμπτοι τροχοί φούρνου 150mm |
| Χωρητικότητα:: | 400 κιλά |

