Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550LBS σιωπηλοί
| Όνομα προϊόντων: | Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι κατευθυντικοί TPR 6 ιντσών θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι ροδών 550 |
|---|---|
| Ύφος:: | Άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ιντσών |
6 βαρέων καθηκόντων ρόδες Wholesales καροτσακιών στροφέων χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 400KG τροχίσκων πολυουρεθάνιου πυρήνων αλουμινίου ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | 6 βαρέων καθηκόντων ρόδες Wholesales καροτσακιών χωρητικότητας φορτίων ανά τροχό 400KG τροχίσκων πολ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων αργιλίου |
| Χρώμα ροδών:: | πορτοκάλι |
10 PU σιδήρου χάλυβα πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων δίδυμοι τροχίσκοι στροφέων ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 10 PU χυτοσιδήρου πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ροδών |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Orange+Black+Silver |
4 ίντσα 5 ίντσα 6 ίντσα ρόδες τροχίσκων πολυουρεθάνιου σιδήρου 8 ιντσών βαρέων καθηκόντων
| Product Name: | 4 Inch 5 Inch 6 Inch 8 Inch Iron Polyurethane Caster Wheels Heavy Duty |
|---|---|
| Style:: | Swivel polyurethane caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Τροχήλατες ρόδες με ρουλεμάν 3/4/5/6/8 ιντσών για βιομηχανική μεταφορά
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
450kg φόρτωση των βαρέων καθηκόντων τροχίσκων
| Όνομα προϊόντων: | 200mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU πυρήνων αργιλίου ένσφαιρου τριβέα τοπ πιάτων διπλοί |
|---|---|
| Ύφος:: | Περιστρεφόμενος τροχός αλουμινίου βαρέως τύπου |
| Χρώμα ροδών:: | Πορτοκάλι |
PU 200mm 990lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με τον πυρήνα αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 200mm 990lbs κορυφαία πλάκα αμερικανικού τύπου πυρήνα αλουμινίου pu βαρέων τροχών |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχοί βαρέως τύπου αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Σκοτεινός κίτρινος |
λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φόρτωσης 125mm 440lbs με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | μπλε ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρηνών σιδήρου στροφέων πιάτων 125mm 440lbs |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx42mm |
PVC 100x50mm βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων στροφέων για βιομηχανικό
| Όνομα προϊόντων: | 4 ιντσών στροφέων άκαμπτοι πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC ένσφαιρου τριβέα κοίλοι πορτοκαλιο |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PVC |
| Υλικό ροδών:: | PVC+PP |

