Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Μεγάλη ρόδα 200mm ODM WBD μαύρος πλαστικός βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων πιάτων διαμέτρων
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη ρόδα 200mm ODM WBD μαύρος πλαστικός βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων πιάτων διαμέτρων |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PP 200mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Μεγάλη ρόδα 8 κατεύθυνσης ανεφοδιασμού WBD» κατώτατο πιάτο τροχίσκων PP άκαμπτο βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Μεγάλη ρόδα 8 κατεύθυνσης ανεφοδιασμού WBD» κατώτατο πιάτο τροχίσκων PP άκαμπτο βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 8» |
Αλουμίνιο βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών 5 ιντσών δευτερεύοντες με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει PU 5 ιντσών τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους σφαιρών κλειδαριών στροφέων τύπων πιάτων π |
|---|---|
| Ύφος:: | 5 ιντσών αλουμινίου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
4inch τετραγωνικοί επικεφαλής γκρίζοι TPR πιάτων τροχίσκοι καθήκοντος στροφέων μαλακοί ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων: | WBD παράγει επικεφαλής γκρίζους TPR πιάτων 4inch τους τετραγωνικούς στροφέων μαλακούς τροχίσκους καθ |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι πιάτων στροφέων καθήκοντος tpr |
| Επιφάνεια Treament υποστηριγμάτων:: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
6x3 ιντσών πλατύς τροχός τροχού 3300 λίβρες Super Heavy Duty Ροδάκια Green Iron PU OEM
| Ονομασία προϊόντος: | Ευρύς τροχός τροχού 6x3 ιντσών 3300 λίβρες Χωρητικότητα Super Heavy Duty Iron PU Casters Green OEM |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου άκαμπτος τροχός pu |
| Χρώμα τροχού:: | Πράσινο+Μαύρο |
6 Inch Solid Black Wheels Heavy Duty High Temprature Casters For Ovens
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας στερεοί μαύροι τροχίσκοι Temprature ροδών βαρέων καθηκόντων υψηλοί για τους φούρνους |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων υψηλοί τροχίσκοι temprature |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσα |
8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου |
|---|---|
| Ύφος:: | Το τόξο προχωρεί το βαρέων καθηκόντων τροχίσκο στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
Ελαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 6 ιντσών ρόδες τροχίσκων, ISO9001 σκληρού λάστιχου
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών άνω πλάκα περιστρεφόμενο σταθερό άκαμπτο κλείδωμα χρυσό pp πυρήνα μαύρο ελαστικό ελαστικό ρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαστικό ελαστικό pp βαρέως τύπου τροχίσκος |
| Χρώμα:: | Χρυσό+Μαύρο |
Δευτερεύον φρένων 660lbs φορτίων πιάτο στροφέων τροχίσκων χωρητικότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Οι δευτερεύοντες μαύροι πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων φρένων 660lbs γυ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχίσκοι ροδών καροτσακιών
| Ονομασία προϊόντος: | 6x2 PU πιάτων ροδών πολυουρεθάνιου ίντσας μπλε άκαμπτες βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές προμήθειες τρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Μπλε PU άκαμπτος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2inch |

