Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Steel Housing Material Heavy Duty Rubber Caster Wheel 8 Inch for Heavy-Duty Industrial Applications
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Tread Type: | Non-Marking |
Μονοτροχιακό κόκκινο PU τροχιακό πολυουρεθάνιο τροχιά προσφέροντας πλήρη κλειδαριά τύπου φρένα τέλεια επιλογή για αποθήκη και εξοπλισμό
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Υψόμετρο 194 mm στρογγυλοπίνακας με στρογγυλοπίνακα για φορτηγά αποθήκευσης και βιομηχανικά
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Ελαστικοί τροχονόμοι πολυουρεθάνου με χωρητικότητα φόρτωσης 450 έως 850 kg Ιδανικοί για αποθήκες και εφαρμογές
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
65mm νάιλον τροχούς αμερικανικού στυλ βαρέα βιομηχανικά τροχούς που υποστηρίζουν 350KG χωρητικότητα φορτίου για χειρισμό υλικών
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Bearing Type: | Ball |
Σκληρό πυρήνα τροχός ελαφρύς βαρύτητας 350KG χωρητικότητα ανθεκτικές τροχούς τέλεια για χειρισμό υλικών και μεταφορά εξοπλισμού
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 600KG |
| Manufacturer: | WBD |
Συμφωνείς με τα έπιπλα στροφές με τύπο τοποθέτησης πλάκας που έχουν σχεδιαστεί για να αντέχουν βαριά φορτία και να εξασφαλίζουν ομαλή κινητικότητα στα έπιπλα
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
194 χιλιοστά ύψος Πολυουρεθάνιο τροχούς 2 ίντσες πλάτος κούφια τροχούς πυρήνα τέλεια για χειρισμό υλικών και μεταφορά εξοπλισμού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
150mm τροχοί πολυουρεθάνης με λεία επιφάνεια κύλισης, πλάτος τροχού 2 ιντσών, σχεδιασμένοι για ομαλή λειτουργία και μειωμένα επίπεδα θορύβου
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Wheel Material: | PU+Iron |

