Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
τροχός τροχήλατος μαύρος από PU ύψους 194mm, βιομηχανικού τύπου με κοίλο πυρήνα, για βαριά καρότσια, εξοπλισμό και μηχανήματα
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Τύπος τοποθέτησης πλάκας Στροφές νάιλον με μέγεθος τροχού 65 mm Ιδανικές για χειροκίνητο φορτηγό παλέτας και μετακίνηση υλικών αποθήκης
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Νάιλον Ρόδες Πλακέτας με Ρουλεμάν και Συμπαγή Πυρήνα Τροχού Ανθεκτικές Βιομηχανικού Τύπου Λύσεις Κινητικότητας Βαρέως Τύπου
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
| Manufacturer: | WBD |
Ζυγισμένα τροχιά σιδηροτροχιάς από χάλυβα με συνολική κλειδαριά φρένα ακτίνα περιστροφής 2-4 ίντσες
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
Υψηλής χωρητικότητας αμερικανικό νάιλον ΠΑ τροχούς πλάκα τοποθετημένη 350KG χωρητικότητα σύνολο 4 βίδες σε τροχούς
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
Μεταλλικές στροφές αμερικανικού στερεού πυρήνα για έπιπλα 600 kg
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
WBD αμερικανικά ράβδοι από νάιλον με σφαίρες για έπιπλα
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Caster Type: | American |
Συνολικό κλειδώματος μπάλα ελαστικό πολυουρεθάνιο τροχούς περιστροφής με κλειδώματος κούφιο πυρήνα τροχός 194mm ύψος
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Width: | 2 Inches |
Χάλυβα καουτσούκ μη σήμανση καουτσούκ τροχούς 2 ίντσες με 100 λίβρες χωρητικότητα φορτίου και ατσάλινα καλύμματα
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Load Capacity: | 100 Lbs |
| Wheel Material: | Steel+Rubber |
Επικεφαλίδες τροχών από καουτσούκ από χάλυβα βαρέος φορτίου 4 ιντσών με ατσάλινα καλύμματα για ομαλή κινητικότητα
| Ειδικότητα: | Κάλυβες |
|---|---|
| Πυρήνας ροδών: | Χυτοσίδηρο |
| Υλικό τροχού: | Steel+Rubber |

