Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Εργασιακό τραπέζι βαρέων βαρών τροχούς τροχούς κούφου πυρήνα μονοτροχός για βιομηχανικό χειρισμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
450-850 kg φορτωμένης χωρητικότητας Πολυουρεθάνιο τροχούς με τύπου συνολικού φρένου κλειδώματος και υλικό σιδηροδρομικού τροχού PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
194mm ύψος Συνολικό φρένο κλειδώματος τύπου 3 τόνων βαρύ φορτίο PU τροχός στροφής για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 ίντσες Συνολικό ύψος 150mm PU τροχούς κυψελών 2 ίντσες πλάτος τροχού για ευέλικτες και βαριές βιομηχανικές εφαρμογές
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
Επικεφαλίδες τοποθέτησης βαρέων πλακών με διάμετρο τροχών 2 ίντσες
| Wheel Size: | 100mm |
|---|---|
| Compatibility: | Furniture |
| Wheel Color: | Black |
Στρογγυλοπλέκες για τοποθέτηση τροχών από νάιλον, ιδανικές για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Material: | Nylon |
Πολυδιάστατες στροφές από νάιλον για εσωτερικές εφαρμογές
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Usage: | Indoor |
Τύπος τοποθέτησης πλάκας Ελαφρύς φορτίος τροχούς για θερμοκρασία -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
|---|---|
| ρουλεμάν ροδών: | Σαφές ρουλεμάν |
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
Ελαφριά βαρύτητα χάλυβα τροχούς χωρητικότητα φορτίου έως 144 λίβρες 2-4 ίντσες Plain Bearing πλαστικό πυρήνα τροχού
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 144 λίβρες |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
Ελαφρύ φορτίο πλάκα τοποθέτηση Casters Smooth TPR τροχό μέχρι 144 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 2-4 ίντσες διάμετρος
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 144 λίβρες |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| πλάτος τροχού: | 19-24 χιλιοστά |

