Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Γκρι πλαστικό τροχό πυρήνα Ζινκ επικαλυμμένα ελαφρύ καθήκον τροχούς για εύκολο ελιγμό
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
Τύπος Στερέωσης Πλάκας Ευρωπαϊκών Τροχών για και Πλάτος Τροχού 19-24mm στην Ευρωπαϊκή Αγορά
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
Ελαφριά τροχιά γκρίζου τροχού Ελαφριά τροχιά πλαστικού πυρήνα για το εύρος θερμοκρασίας -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
| Wheel Core: | Plastic |
2-4 ίντσες Στροφή ακτίνα μαλακά στροφές μέχρι 144 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Πλάτος ροδών: | 19-24 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
| Υλικό στέγασης: | ΣΤΑΛΟ |
Ελαφριά εργασιακό τραπέζι βαρύ φορτίο ανασυρόμενα πλευρικά τροχιά με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |
Συνιστώ καρέκλα γραφείου καρέκλες καρέκλες σετ από 5 έπιπλα λευκό νάιλον καρέκλες
| Τύπος στερέωσης: | Στέμνος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μικρά καροτσάκια, έπιπλα, μικρά ντουλάπια, παιδικά κρεβάτια |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
Σετ από 4 υψηλής ποιότητας τεντωμένο χάλυβα χρωματοποιημένο ρουλεμάν
| Υλικό: | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Χρυσόχρωμο |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
Μονοτροχιά στυλ Κόκκινο PU τροχιά Πολυουρεθάνιο τροχοθρεπτήρες Συνολικού κλειδώματος Τύπος φρένων Υλικά αντοχής
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |

