Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Γλυκός περιστροφής PU σιδηρού κούφιο πυρήνα τροχός στροφής για βαριές εφαρμογές
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
Ελαστικός τροχός μαύρου PU, ύψος 194 mm για χειρισμό και μεταφορά υλικών αποθήκης
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
Τροχοί Στερέωσης Πλάκας Εξαιρετικά Βαρέως Τύπου με Πλάτος Τροχού 50mm για Βαριά Φορτία, Ακτίνα Περιστροφής 3,5 ίντσες
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Ελαφριά τροχιά πλαστικού πυρήνα για εφαρμογές τοποθέτησης πλάκας
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Finish: | Zinc Plated |
Στρογγυλοκλείδωμα Χάλυβα Στρογγυλοκυκλώματα με 2-4 ίντσες ακτίνα Για Βιομηχανική
| υλικό τροχού: | TPR |
|---|---|
| Διάμετρος ροδών: | 2-4 ίντσες |
| Χρώμα ροδών: | Γκρι |
2 ίντσες νάιλον για βαριές και βιομηχανικές εφαρμογές
| Swivel Type: | Swivel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
Έπιπλα Πλάκα Νάιλον Ράβδοι Σετ από 4 ΠΑ τροχούς 100 λίβρες χωρητικότητα φόρτωσης 600KG φορτωμένη χωρητικότητα
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
| Loaded Capacity: | 600KG |
Ελαφρύ φορτίο βαρύ φορτίο PA Light Duty Casters 350KG χωρητικότητα Solid Core Wheel Screw In Plate Mounting από WBD
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |
Σετ από 4 ράβδους νάιλον 2 τροχούς στερεού πυρήνα με βίδα εγκατάσταση
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
Ακατέργαστο σίδερο PU 4 ίντσες μεσαίου βάρους μπάλα ελαστικό κυλιόμενο τροχό με κλειδαριά
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PU+iron |
| Υψόμετρο: | 194mm |

