Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Πυρηνικά υλικά πολυουρεθάνιο για ομαλή κυκλοφορία και ανθεκτική απόδοση ενός τροχού
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Λάβδινο TPR Γκρίζο Ζυγισμένο Ράβδοι 19-24mm Ράδιο 2-4 ίντσες Ράδιο περιστροφής
| πλάτος τροχού: | 19-24 χιλιοστά |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
Χάλυβα πλάκα περιστρεφόμενα τροχούς για ελαφριά φορτία 19-24mm γκρι τροχούς μέχρι 144 λίβρες
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
4 τεμάχια βιομηχανικό 3/4/5 ίντσες μεσαίου βάρους TPR κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενες ρόδες με φρένο
| Υλικό: | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ: | Φτιαγμένο από ατσάλι, ψευδαργύρισμα, διπλή στροφή. |
| Τύπος προμηθευτή: | εργοστάσιο |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
132lbs χωρητικότητα φορτίου νάιλον περιστροφές σε μαύρο για ανθεκτική και μακροχρόνια απόδοση
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |
Γκρι TPR ελαφριά καθήκοντα τροχούς με ψευδαργύρισμα φινίρισμα πλήρης κλειδώματος φρένο ομαλή πέλμα
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Wheel Material: | TPR |
| Finish: | Zinc Plated |
Στρογγυλό κλειδί ελαφρύ καθήκον τροχούς χάλυβα στεγασμός με απλό ρουλέα πλαστικού τροχού 19-24mm
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| πλάτος τροχού: | 19-24 χιλιοστά |
Βαρύ φορτίο 350KG Ball Bearing Nylon Casters βίδα στην εγκατάσταση 100 Lbs χωρητικότητα φορτίου
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |

