Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Χάλυβα ελαφρύ φορτίο περιστρεφόμενα κλειδαριές τροχούς με -20 έως 100 βαθμούς Κελσίου ομαλά γκρι τροχούς TPR
| Πεδίο θερμοκρασίας: | -20 έως +100 βαθμοί Κελσίου |
|---|---|
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
| ρουλεμάν ροδών: | Σαφές ρουλεμάν |
Βαρύ φορτίο Σιδερένιο πλάκα Casters ομαλό πλαστικό πυρήνα Στροφή κλειδαριού τροχούς 2-4 ίντσες
| Υλικό στέγασης: | Χάλυβας |
|---|---|
| Βήμα ροδών: | Γλυκό |
| Τύπος στερέωσης: | Πλάκα |
Ελαφριά τροχιά με πλαστικό πυρήνα τροχού με απλό ελαστικό
| Wheel Bearing: | Plain Bearing |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Επικεφαλίδες βαρέων βαρών TPR TPR Silent Swivel Plate Casters Ζυγισμένο φινίρισμα
| Ράδιο περιστροφής: | 2-4 ίντσες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
| Διάμετρος τροχού: | 2-4 ίντσες |
WBD 4-Pack Heavy Duty Nylon Casters Solid Core Wheels με χωρητικότητα 100 λίβρες
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
Μονό τροχό Κόκκινο Ρου τροχό Πολυουρεθάνιο τροχούς Ρου τροχούς με χωρητικότητα φορτίου 1000 λίβρες
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
4 ίντσες Πολυουρεθάνιο Κουκέτα Στυλικά Σχεδιασμένα για Βαριά Φορτία
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού: | 150 χιλιοστά |
| Υψόμετρο: | 194mm |
Ολοκληρώστε τους αθόρυβους τροχίσκους με γαλβανισμένο ψευδάργυρο και τύπο φρένου ολικής ασφάλισης για τις απαιτήσεις του πελάτη
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
Κουφώδης πυρήνας Πολυουρεθάνιο περιστροφές ομαλό μονοκίνητο τροχό με ύψος 194mm / 2 ίντσες
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
Πολυουρεθάνιο στρογγυλοφόρο τροχόσπιτο με φρένο πλήρους κλεισίματος και κούφους τροχούς πυρήνα
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |

