Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Δυνατότητα βάρους Μαύρο πάγκο με πλευρική τοποθέτηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
| πλάτος τροχού: | 2 ίντσες. |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
200-500kg χωρητικότητα Στρογγυλοί τροχοι 3/4/5/6/8 ιντσών τροχοι
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
TPR Bolt Τρύπα Διαχωρισμός 2,5 ίντσες Βιομηχανικό βαρύ φορτίο τροχόσπιτα 8 ίντσες
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
660lbs κλειδαριές πατωμάτων φόρτωσης για τα κάρρα, 5» τροχίσκοι κλειδαριών πατωμάτων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | αμερικανική κλειδαριά πατωμάτων ύφους χωρητικότητας φορτίων 4in 5in 6in 8in 600lbs εισελκόμενη |
|---|---|
| Ύφος:: | Ιαπωνική κλειδαριά πατωμάτων ύφους |
| Χρώμα:: | Μαύρος |
Πλατφόρμα τροχοφόρου τύπου λαβήματος για ασφαλές και σταθερό χειρισμό υλικών
| Τύπος τροχού: | Τροχός TPR/PU |
|---|---|
| Βάρος: | 15 κιλά |
| Συνολικό ύψος: | 90cm |
Συνολικό Μήκος 144mm και Υλικό Τροχού Πολυουρεθάνης Βαρέως Τύπου ICaster για Εφαρμογές Βαρέως Τύπου
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Wheel Material: | Polyurethane |
8 PU υψηλής ικανότητας ροδών ίντσας κάστορες στροφέων κλειδώματος σιδήρου
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις εργοστασίων PU σιδήρου υψηλής ικανότητας ροδών 8 ιντσών βαρέων καθηκόντων βιομηχανικοί τροχ |
|---|---|
| Ύφος:: | βιομηχανικοί τροχίσκοι κλειδαριών στροφέων PU 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
400kg φόρτωση των ροδών πολυουρεθάνιου 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών 400 κιλών επάνω πλάκα περιστρεφόμενος από χυτοσίδηρο πυρήνα κόκκινου πολυουρεθάνης βαρέως τ |
|---|---|
| Στυλ:: | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου ευρωπαϊκού τύπου από σίδηρο πολυουρεθάνης |
| Μέγεθος τροχού:: | 150 χλστ |

