Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial casters ] αγώνας 786 προϊόντα.
Γρήγορη και εύκολη ανύψωση με πράσινο υλικό τροχού χάλυβα Lift Up Top Jack
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Επικαιροποιημένο σύστημα κλειδαριού δαπέδου τύπου "Green Kick Bar" για βαριά φορτία και αυξημένη σταθερότητα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
Μονάδες θερμοπλαστικού καουτσούκ από υλικό νάιλον που σχεδιάζονται με διπλό φρένο για να εξασφαλίζουν τη λειτουργία και τη μακροχρόνια αντοχή
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
Λύσεις πολυπροπυλενίου μεγέθους τροχού 4 ιντσών κατάλληλες για διαδικασίες κατασκευής που απαιτούν υψηλή αντοχή και ευελιξία
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
Φορτωμένη χωρητικότητα 275 λίβρες Πολυπροπυλένιο Ιδανικό για δομικές εφαρμογές που απαιτούν ισχυρές ιδιότητες υλικού
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 275lbs |
| Load Capacity: | 125kg |
Ύψος φόρτωσης 204mm, τύπου Kick Bar, κλείδωμα δαπέδου για προστασία γραμμής συναρμολόγησης βιομηχανίας
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |
Τροχός πολυπροπυλενίου υψηλής φέρουσας ικανότητας 4 ιντσών με απόσταση οπών βίδας 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
TPR δίνει τον ελεύθερο δευτερεύοντα στροφέα 6 πενταλιών φρένων» φρενάρισε τους κάστορες στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 6» δευτερεύων φρένων TPR ροδών γκρίζος ενιαίος πενταλιών προμηθευτής τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
2 PU ίντσας βιομηχανική πράσινη βαριά ρόδα στροφέων καροτσακιών με τον ένσφαιρο τριβέα
| Ονομασία του προϊόντος: | 6x2 ίντσες Βιομηχανικό πράσινο PU τροχός περιστρεφόμενο βαρύ φορτίο τροχούς για βαριά τροχόσπιτα |
|---|---|
| Στυλ:: | 6x2 ίντσες στροφή pu βαρέος ρόλος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
ISO9001 επίπεδο πιάτο στροφέων βήματος ρόδες καστόρων στροφέων 6 ιντσών για τη Dolly
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών κοίλος τροχός 616LBS Χωρητικότητα φορτίου Χυτοσίδηρος Περιστρεφόμενη πλάκα βαρέως τύπου Ροδ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια επίπλων βαρέως τύπου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |

