Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 252 προϊόντα.
837lbs Δυνατότητα τροχών Βιομηχανική κατσαρόλα 144mm Συνολικό μήκος ομαλή εύκολη κίνηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
Πλακέτα Στρίφος Στροβίδας Τρύπα βαρέος ρόστερ με ψευδάργυρο βαμμένο στηρίγμα για βιομηχανικά
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
Δυνατότητα φόρτωσης Κόκκινη βιομηχανική τροχιά με διπλά ρουλεμάν Ζινκ βαμμένο 837lbs χωρητικότητα τροχών
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Μεσαίου μεγέθους 4 ίντσες 3-1/2 ίντσες περιστρεφόμενη ακτίνα Περιοχή θερμοκρασίας 0 έως 180 βαθμούς F
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
Ατσάλι βαρύ φορτίο κυλιόμενο στροβίλι 2000 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 3,5 ίντσες κυλιόμενη ακτίνα
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
2000 λίβρες Συνολική κλειδαριά μπροστινό φρένο Super Heavy Duty Steel Casters
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
| Brake: | Front Brake |
Επιχρωματισμένο Βάση Ψευδαργύρου Επιφανειακής Επεξεργασίας Τροχοί βαρέως τύπου με ρουλεμάν και κέντρο σιδερένιου τροχού
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
Ικανότητα φόρτωσης έως 837lbs Βαρέως Τύπου Ρόδες Προσφέρουν Συνολικό Μήκος 144mm και Κέντρο Τροχού Σιδήρου για Χειρισμό Βαρέων Φορτίων
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
4 ίντσες μεσαίου βαρύτητας τροχούς με τρύπα βρόγχος μέγεθος 1/4 ίντσες και πλευρική κλειδαριά τύπου φρένα
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |

