Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 252 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU χυτοσιδήρου κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα 6 ίντσας κανένας χαρακτηρισμός
| Όνομα προϊόντων: | 6 κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα ίντσας κανένας τροχίσκος Wholesales στροφέων PU χυτοσιδήρου χαρακτ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκος στροφέων hd |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
4" Grey Ball Bearing Wheel Swivel Plate Medium Duty Casters With Brakes For Hand Trolleys
| Όνομα προϊόντων: | 4» γκρίζοι μεσαίας ισχύος τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών ένσφαιρου τριβέα με τα φρένα για τα καροτσ |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι γκρίζοι |
| Υλικό ροδών:: | PP |
PU 200mm 990lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με τον πυρήνα αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 200mm 990lbs κορυφαία πλάκα αμερικανικού τύπου πυρήνα αλουμινίου pu βαρέων τροχών |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχοί βαρέως τύπου αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Σκοτεινός κίτρινος |
100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φορτίο
| ΟΝΟΜΑ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ:: | 100mm διάμετρος 1/2-13x4/5 νήμα στέλεχος σκούρο μπλε μπάλα ελαστικό pu τροχούς καρότσι αγορών βαρύ φ |
|---|---|
| Χρώμα ροδών:: | Σκούρο μπλε |
| Υλικό ροδών:: | PU/Polyurethane |
PU πυρήνων αλουμινίου πιάτων 200mm άκαμπτοι νάυλον τροχίσκοι βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Προμήθειες 200mm άκαμπτοι PU Screwfix πυρήνων αλουμινίου πιάτων ευρωπαϊκοί βαρέων καθηκόντων νάυλον |
|---|---|
| Ύφος:: | Το πολυουρεθάνιο αλουμινίου καθόρισε τους βιομηχανικούς τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Φαινολικά Βιομηχανικά Ράβδοι Πολυουρεθάνιο Τύπος τροχού Επεκτάσιμος Στάλος Εγκατάσταση 1-4 ίντσες πλάτος τροχού
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Υψηλής ποιότητας 4 ίντσες Μαύρο PVC Casters Διπλή μπάλα ρουλεμάν με νήματα Στάμ Μέσα καθήκον Caster
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
|---|---|
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2-7/8 X 2-7/8 ίντσες |
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
Ελαφριά εργασιακό τραπέζι βαρύ φορτίο ανασυρόμενα πλευρικά τροχιά με μεγάλη χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος πέδησης: | Συνολική κλειδαριά |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 450-850kg |
| Τύπος τροχού: | Κοίλος πυρήνας |

