Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ industrial polyurethane caster wheels ] αγώνας 239 προϊόντα.
8 σιωπηλοί TPR θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι 616LBS κατευθυντικοί τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλο μέγεθος Σιωπηλός τροχός TPR 616LBS χωρητικότητα Στροφή κλειδώματος βαρέος φόρτωμα κυ |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών TPR πλευρική κλειδαριά βαρέα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
990LBS ικανότητα PU 6 ίντσας στροφέας που κλειδώνει τους σιωπηλούς βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Ονομασία προϊόντος: | 990LBS Χωρητικότητα 6 ιντσών Πράσινη περιστροφή τροχού PU Αθόρυβοι τροχοί βαρέως τύπου για βιομηχανι |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενη κλειδαριά 6 ιντσών |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
2816LBS χυτοσίδηρος ικανότητας 4 PU σύνολα δύο τροχίσκων ένσφαιρος τριβέας
| Όνομα προϊόντων: | 2816LBS ικανότητα Pet καθορισμένη το χυτό PU πυρηνών σιδήρου πιάτο ροδών τον άκαμπτο βαρέων καθηκόντ |
|---|---|
| Ύφος:: | Το PU πυρηνών σιδήρου καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
320kg PU χωρητικότητας φορτίων πιάτο τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | PU σιδήρου υψηλής ικανότητας WBD Wholesales 320kg στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 320kg σιδήρου βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι κλειδαριών PU δευτερεύοντες |
| Ικανότητα ροδών:: | 320kg |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
TPR δίνει τον ελεύθερο δευτερεύοντα στροφέα 6 πενταλιών φρένων» φρενάρισε τους κάστορες στροφέων
| Όνομα προϊόντων: | 6» δευτερεύων φρένων TPR ροδών γκρίζος ενιαίος πενταλιών προμηθευτής τροχίσκων στροφέων βαρέων καθηκ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων TPR δευτερεύοντες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
5 PU σιδήρου ίντσας καστόρων βαρέων καθηκόντων σταθεροί κάστορες Κίνα ροδών πιάτων μαλακοί βιομηχανικοί
| Πλάτος ροδών: | 50mm |
|---|---|
| Υλικό κατοικίας: | ΧΑΛΥΒΑΣ |
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων PU σιδήρου κάστορες |
Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | Μέχρι 300°F |

