Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Γκρίζα ικανότητα TPR 280kg διπλές ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα 8 ιντσών
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει 8» γκρίζους TPR 280kg ικανότητας στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκους ένσφαιρου τριβέα |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 8» |
230kg μαλακός ένσφαιρος τριβέας τροχίσκων πιάτων στροφέων ικανότητας TPR 125mm ρόδες καστόρων
| Ονομασία προϊόντος: | Εμπορικές πωλήσεις 230kg Ιδιότητα 125mm Grey TPR Wheel Swivel Plate Soft Heavy Duty Casters Ball Bea |
|---|---|
| Στυλ:: | 125 mm TPR περιστρεφόμενες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 125mm |
2 PU ίντσας βιομηχανική πράσινη βαριά ρόδα στροφέων καροτσακιών με τον ένσφαιρο τριβέα
| Ονομασία του προϊόντος: | 6x2 ίντσες Βιομηχανικό πράσινο PU τροχός περιστρεφόμενο βαρύ φορτίο τροχούς για βαριά τροχόσπιτα |
|---|---|
| Στυλ:: | 6x2 ίντσες στροφή pu βαρέος ρόλος |
| Μέγεθος ροδών:: | 6x2 ίντσα |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
8 σιωπηλοί TPR θερμοπλαστικοί λαστιχένιοι 616LBS κατευθυντικοί τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος ίντσας
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών Μεγάλο μέγεθος Σιωπηλός τροχός TPR 616LBS χωρητικότητα Στροφή κλειδώματος βαρέος φόρτωμα κυ |
|---|---|
| Στυλ:: | 8 ιντσών TPR πλευρική κλειδαριά βαρέα ρόστερ |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Φορετή ικανότητα 230kg τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 5 ιντσών με το πράσινο υποστήριγμα
| Όνομα προϊόντων: | ο τοπ στροφέας πιάτων 5 ίντσας καθόρισε το άκαμπτο κλείδωμα PP αφαιρεί τον πυρήνα το μαύρο ελαστικό |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικός λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Ικανότητα:: | 230KG |
837lbs Δυνατότητα τροχών Βιομηχανική κατσαρόλα 144mm Συνολικό μήκος ομαλή εύκολη κίνηση
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
Γλυκός τροχός Πλακέτα ελαφρύ φορτίο Στρογγυλοστάτες Χάλυβα Κουτί Συνολικό φρένο κλειδώματος -20 έως 100 ° C
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock, Swivel Lock |
| Wheel Width: | 19-24mm |
Στερεός πυρήνας ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων επίπλων ικανότητας 8 ιντσών 660LBS
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 8 ιντσών μεγάλοι ροδών 660LBS ικανότητας στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χυτοσιδ |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων σιδήρου 8 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Ελαστικοί λαστιχένιοι τροχίσκοι στροφέων κλειδώματος 6 ιντσών ρόδες τροχίσκων, ISO9001 σκληρού λάστιχου
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών άνω πλάκα περιστρεφόμενο σταθερό άκαμπτο κλείδωμα χρυσό pp πυρήνα μαύρο ελαστικό ελαστικό ρ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ελαστικό ελαστικό pp βαρέως τύπου τροχίσκος |
| Χρώμα:: | Χρυσό+Μαύρο |

