Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
1-4 ίντσες πλάτος πέλματος Βιομηχανικοί τροχοί για εύρος θερμοκρασίας έως 300 ° F
| Υλικό: | Χάλυβας/ Αλουμίνιο/ Πλαστικό/ Ρούμπινο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την κατασκευή συσκευών για την κατασκευή ή την κατασκευή οχημάτων
| Γενικό ύψος: | 2-12 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | Δοκιμαστικό μέγεθος: |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | Μέχρι 300°F |
3/4/5/6/8 ίντσες τροχούς καουτσούκ τροχόσπιτα με ομαλό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Transportation Scaffolding Wheels with Load Capacity 200/250kg and Durable Solid Steel Core Stem Material
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Treaded Stem Material: | Steel |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
Βιομηχανικά Περισσότερα προϊόντα με πιστοποίηση ISO Rosh CE και ύψος τέντωσης 151/172/198/248mm
| Color: | Green |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg |
| Top Plate Size: | 100*100*85*85 |
Βιομηχανική κλειδαριά δαπέδου με ατσάλινους τροχούς
| Επεξεργασία Επιφάνειας: | Τεχνητά |
|---|---|
| Χρώμα: | πράσινο |
| Υλικό Τροχού: | Χάλυβας |
Ύψος φόρτωσης 204mm, τύπου Kick Bar, κλείδωμα δαπέδου για προστασία γραμμής συναρμολόγησης βιομηχανίας
| Χρώμα: | πράσινο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός |
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |
Σκληροί τροχοί σκαλωμάτων για ομαλή κίνηση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Load Capacity: | 200/250kg |
Τροχοί σκαλωμάτων χωρητικότητας 250 kg με ευέλικτη χρήση
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
| Wheel Width: | 50mm |

