Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Ρουλεμάν φρένων Ρουλεμάν από καουτσούκ 2 ιντσών 4 ιντσών 5 ιντσών Τροχοί Ρουλεμάν με φρένο σε μαύρο μπλε πράσινο χρώμα Περιστρεφόμενοι σταθεροί τύποι
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Tread Type: | Non-Marking |
Στρογγυλοί από νάιλον υψηλής χωρητικότητας φορτίου για συμβατότητα επίπλων
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Γρήγορη και εύκολη ανύψωση με πράσινο υλικό τροχού χάλυβα Lift Up Top Jack
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
Επικοινωνίες με φορτηγό παλέτας κλπ.
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 95x95mm |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
Τεχνικές κυψέλες με δοχείο από χαλύβδινο πηνίο
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Brake: | Yes/No |
2.5 ίντσες Μαύρο Πολυουρεθάνιο τροχούς τροχούς με διπλό ρουλέα
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν: | διπλός ένσφαιρος τριβέας |
| Χρώμα τροχού: | Μαύρο |
Βιομηχανική αντοχή νάιλον ατσάλινη στήριξη ιατρικά περιστροφικά με 4 ίντσες συνολικό ύψος
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 76*61 χιλιοστά |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 4 ίντσες |
| Φρένα: | Διπλό φρένο |

