Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Χειροκίνητο φορτηγό παλέτας κλπ. Στροφές νάιλον με χωρητικότητα φόρτωσης 132lbs και μαύρο φινίρισμα
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
46 χιλιοστών μη σημαδευόμενο χυτοσίδηρο καουτσούκ τροχούς ισχυρή 264lbs χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος: | Στρογγυλοί |
|---|---|
| Μονάδα βάρους: | 4kg-5kg |
| Δυναμικότητα: | 264 λίβρες |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Ατσάλινα τροχιά 3 ίντσες λευκά γκρι τροχούς με ακριβή ρουλεμάν
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
4 ίντσες τροχιά μέγεθος Nylon ιατρικές ρόδες για πολυπροπυλένιο με υλικό στήριξης
| Μέγεθος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό+Γκρι |
| Τύπος: | Πλάκα |
Μεταφορές Τύπος πέδησης τροχός πέδησης τροχός 200/250kg φορτίο 50mm χάλυβα επεξεργασμένο στέλεχος
| Χρήση: | Σκαφόνες |
|---|---|
| Τύπος: | Επικεφαλής/Ακατάστατη/Δύο φρένα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Περιβαλλοντικά φιλικά έπιπλα Casters Μπλε καρέκλα γραφείου Caster για βιώσιμους χώρους εργασίας
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
Ρουλεμάν τροχήλατα έπιπλα στελέχους για μικρά ντουλάπια σε τρόλεϊ και περίβλημα
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
Χάλυβα μη σημειωτικό κάλυμμα τροχούς 100 λίβρες φορτίο ελαστικά τροχούς για εσωτερικές εφαρμογές
| Type: | Casters |
|---|---|
| Feature: | Steel Covers |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
4 ίντσες Συνολικό ύψος 3 ίντσες Διαμέτρου τροχού Διπλό φρένο Ιατρικές ρόδες για ιατρικές εγκαταστάσεις
| Type: | Plate |
|---|---|
| Wheel Size: | 4 Inch |
| Overall Height: | 4 Inches |

