Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Δυνατότητα φόρτωσης Ράβδοι σκαλωμάτων με πλάκα επικαλυμμένη με ψευδάργυρο - Δυνατότητα φόρτωσης 200-250 kg
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Application: | Transportation |
Πράσινοι κυλίνδρους από γαλβανισμένο χάλυβα ανυψώνουν τοποθεσίες άνω 300 κιλά χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Τεχνητά |
100 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 4kg-5kg μονάδα βάρους ελαστικών τροχών με πυρήνα τροχού χυτοσίδηρου
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
Ζυγισμένα νήματα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ψευδαργύρωση |
|---|---|
| Τύπος τροχίσκων: | μίσχος νημάτων |
| Τοποθετώντας μέγεθος: | 75*32 ίντσες |
Βιομηχανικά Περισσότερα Προϊόντα Ύψος Φόρτωσης 148/176/204/248mm Χαλύβδινος Τροχός Υλικού και Περισσότερες Επιλογές
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
5 οι τροχίσκοι ίντσας SS με τους δευτερεύοντες τροχίσκους πιάτων κλειδαριών στερεούς νάυλον προσαρμόζουν
| Ονομασία του προϊόντος: | 5 ιντσών Οικονομικός τύπος ΣΣ Ράστερς με πλευρική κλειδαριά Στερεές πλάκες Νάιλον Ράστερς Προσαρμόστ |
|---|---|
| Στυλ:: | Σωματικές πλευρικές ρόδες πέδησης SS |
| Φέρων τύπος:: | Καθαρός τύπος |
Χάλυβα από ανοξείδωτο ακρίβεια σφαίρα ρουλεμάν ιατρικά κασσίτερ λευκό γκρι 275lbs χωρητικότητα φορτίου 4 ίντσες ύψος
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Χάλυβα Πνευματικό καουτσούκ εσωτερικές γωνίες 5 ίντσες με μη σημειωτικό πέλμα για ελαφρές εφαρμογές
| Υλικό τροχού: | Steel+Rubber |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Διάμετρος τροχού: | 5 ίντσες |
Δυνατότητα φόρτωσης 10 έως 60 KG Περιβαλλοντικά φιλικά έπιπλα Στρογγυλοί τροχούς για καρέκλες γραφείων και έπιπλα
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |

