Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 607 προϊόντα.
4-5kg Βιομηχανικό ελαφρύ καουτσούκ με ψευδαργυρισμένο φινίρισμα και ρυμουλκούμενο στέλεχος
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |
|---|---|
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
4/5/6/8 ίντσες Κουρδιστικό ρουλεμάν Στρογγυλό άκαμπτο κλειδαριά Καροτσάκι τροχούς Τυροδεμένο Στάμ Πάνω Πλάκα Εγκατασκευασμένο
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Βουνό: | Στρογγυλοί, άκαμπτοι, κλειδωμένοι |
| Διάμετρος τροχού: | 3/4/5/6/8 ίντσες |
Ζυγισμένα τροχούς μεσαίου φορτίου με τροχούς τροχού 4 ιντσών
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
1-4 ίντσες πλάτος πέλματος Βιομηχανικά περιστρεφόμενα ρόστερ με ακριβές ρουλεμάν για ομαλό έλξης
| Mounting Type: | Top Plate/Threaded Stem/Expandable Stem/Grip Ring Stem |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
132lbs χωρητικότητα φορτίου νάιλον περιστροφές σε μαύρο για ανθεκτική και μακροχρόνια απόδοση
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Usage: | Indoor |
| Wheel Size: | 100mm |
Γκρι Πολυουρεθάνιο 4 ίντσες σφαίρες ρουλέτες με 300 λίβρες χωρητικότητα φορτίου
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
Μονάδα βάρους 4kg 5kg Ρομάτινα τροχιά Προσαρμοσμένα μη σημειωτικά τροχιά Τύπος λεία κυλιόμενα τροχιά για αποθήκη και εφαρμογές
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
6 ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες ISO9001 τροχίσκων ικανότητας ίντσας 880lbs
| Ονομασία προϊόντος: | Περιστρεφόμενος κύλινδρος 6 ιντσών 880 λίβρες βαρέως τύπου πλάκας με καφέ φαινολικούς τροχούς 280℃ α |
|---|---|
| Στυλ:: | Τροχοί βαρέως τύπου 280℃ ανθεκτικοί στη θερμότητα |
| Διάμετρος τροχού:: | 150 χλστ |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
Βιομηχανικές στροφές με σφαιροφόρους ρουλεμάν και ανθεκτικό φινίρισμα
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |

