Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 607 προϊόντα.
Αντικατάστατα κυλίνδρια βιομηχανικά ρεύματα 1-4 ίντσες πλάτος ύψος 2-12 ίντσες
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |
|---|---|
| Πλάτος βήματος: | 1-4 ίντσες |
| Κλειδώματα με στροφή: | Ναι/Όχι |
3 ίντσες μεσαίου φορτίου τροχούς με 1/4 ίντσες τρύπα βρόγχος ομαλή και εύκολη κίνηση
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
2-8 ιντσών βιομηχανικά τροχιά με χωρητικότητα φόρτωσης φρένων 100-300 KG
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
6inch τροχίσκοι ανοξείδωτου PU
| Ονομασία προϊόντος: | Χονδρική περιστρεφόμενη πλάκα κορυφής 6 ιντσών κόκκινου pu τροχούς από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενος τροχός |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Γκρι |
Μαύρο 60kg που φορτώνει τους βιομηχανικούς τροχίσκους 80mm για το καροτσάκι
| Όνομα προϊόντων: | 80mm 60kg συνολικοί φρένων τοπ πιάτων μπουλονιών τρυπών μαύροι πλαστικοί στροφέων ελαφριοί βιομηχανι |
|---|---|
| Ύφος:: | Πλαστικοί ελαφριοί βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων καθήκοντος ευρωπαϊκοί |
| Χρώμα ροδών:: | Μαύρος |
300kg φόρτωση των ροδών πολυουρεθάνιου 6 ιντσών, συμπιεζόμενη δί ελατηρίου ρόδα τροχίσκων ISO9001
| Ονομασία προϊόντος: | Τροχοί σιδήρου βαρέως τύπου 6 ιντσών 300 κιλών για γκαράζ |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενος μονός τροχός ελατηρίου |
| Διάμετρος ροδών:: | 6 ίντσες |
4inch αντικατάσταση ροδών πλαισίων κρεβατιών, ρόδα τροχίσκων νοσοκομειακού κρεβατιού φόρτωσης 80kg
| Ονομασία του προϊόντος:: | 4 ίντσες 80kg νήμα πλάκα στέλεχος στέλεχος περιστρεφόμενο κάλυψη κοιλιακών TPR σιωπηλή ιατρική ρόδες |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών:: | 100x30mm |
| Ύψος:: | 125 χιλιοστά |
Βιομηχανικές στροφές με διάφορους τύπους τοποθέτησης και χωρητικότητα φορτίου
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 5.000 λίβρες |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
| πλάτος τροχού: | 1-4 ίντσες |
ελαφρύ καθήκον ροδών χυτοσιδήρου 50mm 360 βαθμός που περιστρέφεται την εκλεκτής ποιότητας μικρή ακτινοβολία ροδών τροχίσκων σιδήρου
| Όνομα προϊόντων: | ελαφρύ καθήκον ροδών χυτοσιδήρου 50mm 360 βαθμός που περιστρέφεται την εκλεκτής ποιότητας μικρή ακτι |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαφριοί τροχίσκοι σιδήρου καθήκοντος |
| Μέγεθος ροδών:: | 50mm |
4» στερεό φαινολικό ροδών φορτωμένο 300kg δευτερεύον φρένο ροδών καστόρων στροφέων ικανότητας υψηλής θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | 4» στερεό φαινολικό ροδών φορτωμένο 300kg δευτερεύον φρένο ροδών καστόρων στροφέων ικανότητας υψηλής |
|---|---|
| Ύφος:: | 300kg υψηλής θερμοκρασίας κάστορες στροφέων |
| Διάμετρος ροδών:: | 4» |

