Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 607 προϊόντα.
Στροφή με κλειδαριά Πολυουρεθάνιο τροχούς μονοτροχιακό ρουλεμάνιο ρουλεμάνιο τέλειο για το χειρισμό υλικών και μεταφορές εφαρμογές
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
Πράσινα Περισσότερα Προϊόντα ISO Rosh CE Πιστοποιημένα Γαλβανισμένα για και Προμηθευτές
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
Ζυγισμένες βιομηχανικές στροφές για βέλτιστη προστασία από τη διάβρωση
| Τύπος τροχού: | Πλαστικό/ Καουτσούκ/ Πολυουρεθάνιο/ Φαινολικό/ V-Groove/ Χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού: | 2-12 ίντσες |
| Τύπος στερέωσης: | Πάνω πλάκα/Καλώδιο στέλεχος/Επεκτάσιμο στέλεχος/Στάλεχος δακτυλίου λαβής |
Στρογγυλοί από νάιλον υψηλής χωρητικότητας φορτίου για συμβατότητα επίπλων
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Compatibility: | Furniture |
Πράσινα κυλιόμενα τροχιά 300 kg χωρητικότητα φορτίου Ζυθοποιημένο χάλυβα τροχός 151mm ύψος για έπιπλα
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 κιλά |
|---|---|
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Πράσινο |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
300kg συμπαγές κυλιόμενο φως πόστο φραγμό κλειδαριού με 151mm ύψος τέντωσης
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
| Υλικό τροχού: | Χάλυβας |
Στρογγυλοφόροι 110 kg χωρητικότητα για χειρισμό βιομηχανικού υλικού
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Στρογγυλό σχήμα Ζινκ-Πλάτινγκ Ράβδοι Αυξάνουν την Παραγωγικότητα και την Αποδοτικότητα στο Εργασιακό σας Μέρος
| Caster Type: | Thread Stem |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |

