Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 607 προϊόντα.
5 οι τροχίσκοι ίντσας SS με τους δευτερεύοντες τροχίσκους πιάτων κλειδαριών στερεούς νάυλον προσαρμόζουν
| Ονομασία του προϊόντος: | 5 ιντσών Οικονομικός τύπος ΣΣ Ράστερς με πλευρική κλειδαριά Στερεές πλάκες Νάιλον Ράστερς Προσαρμόστ |
|---|---|
| Στυλ:: | Σωματικές πλευρικές ρόδες πέδησης SS |
| Φέρων τύπος:: | Καθαρός τύπος |
100 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 4kg-5kg μονάδα βάρους ελαστικών τροχών με πυρήνα τροχού χυτοσίδηρου
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
90 χιλιοστά ύψος 5 ίντσες Bolt Hole Casters με 200kg 300kg 400kg 500kg χωρητικότητα φορτίου
| Μέγεθος μίσχων: | M12x15mm |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200-500kg |
Ζυγισμένα επιχρισμένα περισσότερα προϊόντα Μέγεθος κορυφής πλάκας 100*100*85*85 Χάλυβα τροχός υλικό για την απόδοση
| Υψόμετρο τέντωσης: | 151/172/198/248 χιλιοστά |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινο |
| Τύπος: | Στρογγυλο |
Το επίπεδο πιάτο βήματος τοποθετεί την ικανότητα 350kg 125mm φαινολικός άκαμπτος τροχίσκος 5 ίντσας
| Όνομα προϊόντων: | WBD 5» άκαμπτοι ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι ικανότητας ροδών 350kg καροτσακιών πιάτων για την |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» σταθεροί ανθεκτικοί στη θερμότητα τροχίσκοι πιάτων |
| Διάμετρος ροδών:: | 5» |
Ζυγισμένα νήματα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ψευδαργύρωση |
|---|---|
| Τύπος τροχίσκων: | μίσχος νημάτων |
| Τοποθετώντας μέγεθος: | 75*32 ίντσες |
Βιομηχανικά Περισσότερα Προϊόντα Ύψος Φόρτωσης 148/176/204/248mm Χαλύβδινος Τροχός Υλικού και Περισσότερες Επιλογές
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
Χάλυβα από ανοξείδωτο ακρίβεια σφαίρα ρουλεμάν ιατρικά κασσίτερ λευκό γκρι 275lbs χωρητικότητα φορτίου 4 ίντσες ύψος
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Σιδηροτροχίδες με στερεό πυρήνα σχεδιασμένες για συμβατότητα με έπιπλα που παρέχουν μακροχρόνια απόδοση και εύκολη ελιγμό
| Mounting Type: | Plate |
|---|---|
| Quantity: | 4 |
| Load Capacity: | 100 Lbs |
Χάλυβα Πνευματικό καουτσούκ εσωτερικές γωνίες 5 ίντσες με μη σημειωτικό πέλμα για ελαφρές εφαρμογές
| Υλικό τροχού: | Steel+Rubber |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερικά |
| Διάμετρος τροχού: | 5 ίντσες |

