Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 607 προϊόντα.
105 mm Ζινκωτό Πλακέτο Τύπου Ατσάλι 304
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 90-135kg |
| Bracket Material: | 304 Stainless Steel |
Δυνατότητα φόρτωσης 10 έως 60 KG Περιβαλλοντικά φιλικά έπιπλα Στρογγυλοί τροχούς για καρέκλες γραφείων και έπιπλα
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
άσπρες στερεές νάυλον ρόδες 100mm 304 τροχίσκοι στροφέων ανοξείδωτου με τα φρένα Wholesales
| Όνομα προϊόντων: | άσπρες στερεές νάυλον ρόδες 100mm 304 τροχίσκοι στροφέων ανοξείδωτου με τα φρένα Wholesales |
|---|---|
| Ύφος:: | Νάυλον τροχίσκοι ανοξείδωτου |
| Φέρων τύπος:: | Σαφές ρουλεμάν |
Χειροκίνητο φορτηγό παλέτας κλπ. Στροφές νάιλον με χωρητικότητα φόρτωσης 132lbs και μαύρο φινίρισμα
| Load Cpacity: | 132lbs |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel |
| Wheel Width: | 38mm |
500 λίβρες χωρητικότητα φορτίου ατσάλινα τροχιά με ψευδαργύρισμα και 0,25 ίντσες πάχος πλάκας
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110kg χωρητικότητα ατσάλινα τροχιά με πάχος πλάκας 0,25 ίντσες
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
46 χιλιοστών μη σημαδευόμενο χυτοσίδηρο καουτσούκ τροχούς ισχυρή 264lbs χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος: | Στρογγυλοί |
|---|---|
| Μονάδα βάρους: | 4kg-5kg |
| Δυναμικότητα: | 264 λίβρες |
Τροχός τροχήλατου ικριώματος με ατσάλινο πέλμα και στέλεχος για εύκολη ευελιξία και ανθεκτική απόδοση
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
3 ίντσα 4 ιντσών στροφέων πλαστικές τροχίσκων ρόδες καροτσακιών χρώματος ροδών άσπρες με τα φρένα
| Όνομα προϊόντων: | 3 ίντσα 4 ιντσών στροφέων πλαστικές τροχίσκων ρόδες καροτσακιών χρώματος ροδών άσπρες με τα φρένα |
|---|---|
| Ύφος:: | Μεσαίας ισχύος πλαστικό τροχίσκων |
| Χρώμα ροδών:: | Άσπρος |
110kg χωρητικότητα Σιδηροτροχιά από ανοξείδωτο χάλυβα Στρογγυλό σχήμα Τύπος πέλματος και τύπος πέλματος
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Mounting: | Top Plate Type |

