Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 466 προϊόντα.
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ στροφέων πιάτων βήματος τόξων ίντσας TPR 4x2
| Όνομα προϊόντων: | Το τόξο ίντσας προσφορών 4x2 προμηθευτών ροδών TPR προχωρεί τους γκρίζους βαρέων καθηκόντων τροχίσκο |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα 100mm |
Γκρι τροχός 3-1/2 ίντσες κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενη μεσαία καθήκοντα τροχούς για 0-180 ° F θερμοκρασία
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
6 ίντσας PVC κοίλες πυρήνων στροφέων βαρέων καθηκόντων ρόδες χρώματος τροχίσκων πορτοκαλιές
| Ονομασία προϊόντος: | Πορτοκαλί χρωματικοί τροχοί 6 ιντσών PVC με κοίλο πυρήνα περιστρεφόμενοι τροχίσκοι βαρέως τύπου τροχ |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου περιστρεφόμενα από Pvc |
| Κατασκευή:: | Συγκολλημένος |
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU χυτοσιδήρου κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα 6 ίντσας κανένας χαρακτηρισμός
| Όνομα προϊόντων: | 6 κόκκινη στερεά βιομηχανική ρόδα ίντσας κανένας τροχίσκος Wholesales στροφέων PU χυτοσιδήρου χαρακτ |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχίσκος στροφέων hd |
| Χρώμα τροχού:: | Κόκκινο+Ασημί |
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ πιάτων 31/2 ίντσας ακτίνας στροφέων με το μέγεθος τρυπών μπουλονιών 1/4 ίντσας
| Φέρων τύπος: | Ένσφαιρος τριβέας |
|---|---|
| Τύπος πέδησης: | Δευτερεύουσα κλειδαριά |
| Διάμετρος ροδών: | 4 ίντσα |
μεσαίας ισχύος τροχίσκοι τοπ στροφέων πιάτων 4In γκρίζοι TPR για το ιατρικό κρεβάτι
| Ονομασία προϊόντος: | Χαμηλός θόρυβος 4in Gray TPR Top Plate Swivel Medium Duty Casters για ιατρικό κρεβάτι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μεσαίου μεγέθους τροχονόμοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσες |
6 ίντσας βιομηχανική ροδών χωρητικότητα φορτίων τροχίσκων 230kg στροφέων βαρέων καθηκόντων
| Ονομασία προϊόντος: | WBD Factory Sales 6 ιντσών βιομηχανικός περιστρεφόμενος τροχός Μαύροι ελαστικοί τροχοί βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου με περιστρεφόμενο καουτσούκ 6". |
| Μέγεθος ροδών:: | 150 χλστ |
6 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ροδών ίντσας μαύροι PP κανένα φρένο
| Ονομασία προϊόντος: | Caster Factory Wholesales 6 ιντσών μαύρο PP τροχός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 6 ιντσών pp |
| Μέγεθος τροχού:: | 6 ιντσών |
150X50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων μεγέθους πλαστικοί με το ενιαίο φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευή 150X50mm μεγέθους των μαύρων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων στροφέων ροδών πλαστικών με το εν |
|---|---|
| Ύφος:: | 150mm PP γυρίζουν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
6 ίντσας δευτερεύον φρένων βαρέων καθηκόντων Knobby βήμα πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα ροδών PVC τροχίσκων γκρίζο
| Όνομα προϊόντων: | 6 ίντσας δευτερεύοντες φρένων γκρίζοι PVC ροδών ένσφαιρου τριβέα στροφέων τροχίσκοι βαρέων καθηκόντω |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PVC |
| OBM:: | Διαθέσιμος |

