Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Πορτοκαλιοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 125mm PU με τα φρένα για τα καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 125mm σταθεροί στροφέας φρένων πιάτων πορτοκαλιοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών PU hummer προχωρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων βήματος PVC |
| Κατασκευή:: | Ενωμένος στενά |
150mm 280kg που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με το φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm 50mm πλάτους σταθεροί στροφέας φρένων πιάτων γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ροδών PVC hum |
|---|---|
| Ύφος:: | Γκρίζοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PVC |
| OBM:: | Διαθέσιμος |
4 πυρήνας σιδήρου 360° " X2» που περιστρέφεται τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 4 πιάτο 360° στροφέων πυρηνών σιδήρου " x2» μαύρο λαστιχένιο που περιστρέφεται τους β |
|---|---|
| Ύφος:: | 4» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 4inch |
837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρύ φορτίο τροχούς κόκκινο πολυουρεθάνιο τροχούς σίδηρο τροχός κέντρο
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
| Κέντρο ροδών: | σίδηρο |
Πλακέτα Στρίφος Στροβίδας Τρύπα βαρέος ρόστερ με ψευδάργυρο βαμμένο στηρίγμα για βιομηχανικά
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 144mm |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
6» στροφέων πιάτων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων δευτερεύουσα ικανότητα ροδών 230kg κλειδαριών λαστιχένια
| Ονομασία προϊόντος: | 6" Περιστρεφόμενη πλάκα πλευρική κλειδαριά ελαστικός τροχός 230kg Χωρητικότητα Ροδάκια βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου πλαϊνού φρένου από καουτσούκ 6". |
| Μέγεθος τροχού:: | 150x50mm |
ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 150mm με το πιάτο στροφέων φόρτωσης 462lbs
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| Χρώμα:: | Χρυσός+Γκρι |
Δευτερεύον φρένων 660lbs φορτίων πιάτο στροφέων τροχίσκων χωρητικότητας βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | Οι δευτερεύοντες μαύροι πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χωρητικότητας φορτίων φρένων 660lbs γυ |
|---|---|
| Ύφος:: | 660lbs βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PP |
| Μέγεθος ροδών:: | 4x2 ίντσα |
Βιομηχανικές βαριές ρόστες με σφαιροφόρο φορτίο υψηλής χωρητικότητας
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με επιφάνεια στήριξης βαμμένη με ψευδάργυρο για καρότσια
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |

