Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
837lbs βαρέα φορτία τροχούς με σιδηρό κέντρο πολυουρεθάνιο τροχούς διπλό ρουλεμάν
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
8 PU βήματος ίντσας η επίπεδη ρόδα 660LBS μετακινείται τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | κατασκευαστής Κίνα 8 PU βήματος ίντσας επίπεδος ροδών 660LBS άκαμπτος τροχίσκων πιάτων βαρέων καθηκό |
|---|---|
| Ύφος:: | το PU 8 ίντσας καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
Μέχρι 837lbs χωρητικότητα φορτίου βαρέα φορτηγά τροχιά με υλικό πολυουρεθάνου τροχού ψευδάργυρο ζωγραφισμένη επιφάνεια θεραπεία στηρίγματος
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Material: | Polyurethane |
PU 200mm 990lbs που φορτώνει τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με τον πυρήνα αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | 200mm 990lbs κορυφαία πλάκα αμερικανικού τύπου πυρήνα αλουμινίου pu βαρέων τροχών |
|---|---|
| Ύφος:: | Τροχοί βαρέως τύπου αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Σκοτεινός κίτρινος |
6» βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι για τις βιομηχανικές μαύρες γυαλιού νάυλον ροδών διπλές ρόδες καροτσακιών πιάτων φρένων τοπ
| Ονομασία προϊόντος: | Ροδάκια βαρέως τύπου 6" Μαύρης ρόδας διπλής πλάκας φρένων Τροχοί τρόλεϊ για βιομηχανική |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος διπλός τροχός φρένων |
| Μέγεθος τροχού:: | 6" |
Φόρτωμα πλάκας Super Heavy Duty Casters 4 X 4.5 ίντσες Μέγεθος πλάκας 7.5 ίντσες Συνολικό ύψος Ιδανικό για αποθήκη
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
Πολυουρεθάνιο σφαίρα ρουλεμάν βαρέων καθηκόντων 50mm τροχός μαύρο χάλυβα σύνολο κλειδαριού ρουλεμάν
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |
Βιομηχανικός διπλός τροχός τροχού με βαρύ φορτίο με πλήρη φρένο κλειδώματος
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Υψηλής βαρύτητας υπερβαρύτητας τροχός με μαύρο τροχό, βελτιστοποιημένος για την κίνηση βαρέων μηχανημάτων και βιομηχανικού εξοπλισμού
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
Πάνω πλάκα περιστροφική ακτίνα 3-1/2 ίντσες Μεσαίου φορτίου τροχούς για μεσαία φορτία βαρύ σχεδιασμό
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 300 λίβρες |
|---|---|
| Τελείωσε.: | με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Συνολικό ύψος: | 5-3/4 ίντσες |

