Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Βιομηχανικοί τροχοί 8 ιντσών πορτοκαλί Super Heavy Duty Ροδάκια από χάλυβα PU με διπλούς τροχούς περιστρεφόμενους βιομηχανικούς τροχούς
| Ονομασία προϊόντος: | 8 ιντσών 2T Orange Super Heavy Duty Steel PU Wheel Twin-Wheel Swivel Industrial Casters Χονδρική |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου τροχός με δύο τροχούς |
| Χρώμα τροχού:: | Ασήμι |
Ρουλεμάν 10x2 ιντσών από σφυρήλατο χάλυβα Super Heavy Duty Ρουλεμάν με διπλό διπλό ρουλεμάν
| Ονομασία προϊόντος: | 10x2 ιντσών σφυρήλατο χάλυβα Super Heavy Duty συμπαγούς τροχούς διπλού τροχού περιστρεφόμενοι βιομηχ |
|---|---|
| Στυλ:: | Σούπερ βαρέως τύπου τροχός διπλού τροχού |
| Χρώμα ροδών:: | Ασήμι |
Τροχοί Στερέωσης Πλάκας Εξαιρετικά Βαρέως Τύπου με Πλάτος Τροχού 50mm για Βαριά Φορτία, Ακτίνα Περιστροφής 3,5 ίντσες
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Συνολικό φρένο κλειδώματος τροχού Ultra Heavy Duty Super Heavy Duty Steel Caster για βιομηχανικές εφαρμογές βαρέως τύπου
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
Υψηλής χωρητικότητας φορτίου κόκκινο πολυουρεθάνιο βαρέος φορτίος τροχούς διπλών σφαιρικών ρουλεάντων
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινο |
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
Μέγεθος κορυφής πλάκας 2-6 ίντσες βαρέος ρόστερ για βαριά φορτία και απόδοση
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Material: | Steel/ Aluminum/ Plastic/ Rubber |
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
3-1/2 ίντσες Στροφική ακτίνα Ζινκ επικαλυμμένα βαρέα τροχούς τροχούς πολυουρεθάνιο 1-1/4 ίντσες
| Πεδίο θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
|---|---|
| Τελείωσε.: | Με επιφάνεια από ψευδάργυρο |
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
100 χιλιοστών βαρέος ρόστερ με 837 λίβρες χωρητικότητα φορτίου για βιομηχανικά μηχανήματα
| ικανότητα φόρτωσης: | Μέχρι 837 λίβρες |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
Κανένας χαρακτηρισμός 350kg που φορτώνει τις βαρέων καθηκόντων ρόδες τροχίσκων 10 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | 10 ιντσών 350kg στροφέων βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων τοπ πιάτων πυρήνων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων αλουμινίου λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 250mm |
Βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων πιάτων στροφέων με τη δευτερεύουσα κλειδαριά 125x50mm μαύρη σκληρή γεμισμένη γυαλί νάυλον ρόδα
| Ονομασία προϊόντος: | 125x50mm μαύρες σκληρές γεμισμένες γυαλί νάυλον ροδών στροφέων ρόδες τροχίσκων καροτσακιών πιάτων βα |
|---|---|
| Στυλ:: | τροχίσκος φρένων 125mm δευτερεύων |
| Μέγεθος ροδών:: | 125x50mm |

