Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
280kg χωρητικότητα φόρτωσης 6 "βιομηχανικά τροχούς βαρέος φόρτωμα χυτοσίδηρο τροχούς με πλευρική κλειδαριά
| Ονομασία προϊόντος: | 6 ιντσών κορυφαία πλάκα περιστρεφόμενο κούφιο χυτοσίδηρο βαρέος ρόδες με πλευρική κλειδαριά |
|---|---|
| Στυλ:: | Μηχανές για την κατασκευή τροχών |
| Υλικό ροδών:: | Χυτοσίδηρο |
Ελαφριά τροχιά τροχιά ελαφρύ φορτίο τροχιά με απλό ρουλέ / 2-4 ίντσες περιστροφική ακτίνα
| Wheel Tread: | Smooth |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Material: | TPR |
Δυνατότητα τροχούς 4 ίντσες διάμετρος τροχού Πάνω πλάκα περιστρεφόμενη ακτίνα 3-1/2 ίντσες για βαριά φορτία και υψηλή χωρητικότητα βάρους
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
Βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πιάτων αλουμινίου cOem 770LBS
| Όνομα προϊόντων: | YLCASTER PU αλουμινίου χωρητικότητας φορτίων cOem 770LBS βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι τοπ πι |
|---|---|
| Ύφος:: | 770lbs άκαμπτοι τροχίσκοι PU αλουμινίου |
| Ικανότητα ροδών:: | 770lbs |
8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου τριβέα βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας κόκκινος PVC Κορέα τύπων καροτσακιών ροδών ανεφοδιασμός τροχίσκων πιάτων στροφέων ένσφαιρου |
|---|---|
| Ύφος:: | Το τόξο προχωρεί το βαρέων καθηκόντων τροχίσκο στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black |
Στρογγυλοφόρα τροχιά μεσαίου βάρους με κυλιόμενη ακτίνα 3-1/2 ίντσες
| Μέγεθος πλάκας τοποθέτησης: | 3-3/4 X 3-3/4 ίντσες |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
| Περιοχή θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
Συνολικό ύψος 2 έως 12 ίντσες βαρέα τροχιά βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα βαρέα
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
TPR Ελαστικό Τροχήλατο Ρόδα Υψηλής Αντοχής για Βαρέα Εξοπλισμό σε Βιομηχανικά Περιβάλλοντα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
Σιδηρούχα τροχιά τροχών σιδηρούχου τύπου PU που ενσωματώνουν διπλά ρουλεμάν που εξασφαλίζουν ομαλή κυλίνδρωση και υψηλή χωρητικότητα φορτίου
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
Τύπος κορυφαίας πλάκας τοποθέτηση ατσάλινου σιδηροτροχιών για Bouble Ballrace
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |

