Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
280kg φόρτωση των βαρέων καθηκόντων ροδών ένσφαιρου τριβέα, βαρέων καθηκόντων κάστορες στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Επάνω πλάκα διπλού ρουλεμάν 6 ιντσών πλάτους 42 mm πλαστικό pp βαρέως τύπου βιομηχανικοί τροχοί |
|---|---|
| Στυλ:: | Ροδάκια βαρέως τύπου PP |
| Υλικό τροχού:: | PP/Πλαστικό |
6 βαρέων καθηκόντων κάστορες στροφέων ίντσας με τον άσπρο πλαστικό ένσφαιρο τριβέα ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 6 βαρέων καθηκόντων κάστορες στροφέων ίντσας με τις άσπρες πλαστικές ρόδες |
|---|---|
| Ύφος:: | Ροδάκια βαρέως τύπου PP |
| Υλικό ροδών:: | Πλαστικό |
360kg φόρτωση των κατευθυντικών τροχίσκων στροφέων κλειδώματος, βαρέων καθηκόντων κάστορες 150mm
| Ονομασία του προϊόντος: | 150 mm χρώμα πράσινο υψηλής χωρητικότητας πλάκα περιστρεφόμενη λευκό νάιλον βαρέος ρόλος με κλειδαρι |
|---|---|
| Στυλ:: | Επικεφαλίδες βαρέων εργασιών, βαμμένες σε πράσινο |
| Type:: | Total brake |
280kg ικανότητα 5» βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό κοίλο πλαστικό ροδών
| Όνομα προϊόντων: | πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέων 5 ιντσών με το πράσινο υποστή |
|---|---|
| Ύφος:: | κοίλοι πλαστικοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Υλικό ροδών:: | PP+PP |
ISO9001 βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών ίντσας του ΠΠ5 με τον ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | βαρέων καθηκόντων ρόδες καροτσακιών τροχίσκων κοβάλτιο-πολυαιθυλενίου ένσφαιρου τριβέα πιάτων στροφέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι FP |
| Υλικό ροδών:: | FP/Co-πολυαιθυλένιο |
Βιομηχανικές στροφές με τρύπα βρόγχου με βαρύ σχέδιο και σιδερένιο τροχό στο κέντρο
| Τύπος: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ψευδάργυρος που χρωματίζεται |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
Προηγούμενο φρένο Πολυουρεθάνιο τροχούς για βαριά φορτία Μαύροι τροχοί Πλάκα τοποθετημένη
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
Ατσάλι βαρύ φορτίο κυλιόμενο στροβίλι 2000 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 3,5 ίντσες κυλιόμενη ακτίνα
| Caster Type: | Heavy Duty |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
Απόσταση οπών μπουλονιών 25 ίντσες Βαρέως τύπου τροχήλατο καρότσι από καουτσούκ PU Nylon TPR Βιομηχανικά καρότσια για μετακίνηση εξοπλισμού βαρέως φορτίου
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Stem Size: | M12x15mm |
Στροφή TPR ελαφρύ καθήκον τροχιά γκρι 2-4 ίντσες διάμετρος
| Wheel Core: | Plastic |
|---|---|
| Wheel Width: | 19-24mm |
| Wheel Material: | TPR |

