Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Ελαστικά βαρέων φορτίων τροχόσπιτων με διαφορά τρύπας 2,5 βρόγχων
| Τύπος: | Επικεφαλιδωμένο στέλεχος/επικεφαλιδωμένο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Διάστημα τρυπών μπουλονιών: | 2.5 ίντσες |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Δύο σφαιροφόρα τροχούς μεσαίου βάρους διαμέτρου τροχού 4 ιντσών για εφαρμογές βαρέων βαρών
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
|---|---|
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
Δευτερεύουσα κλειδαριά 150mm τοπ πιάτων χάλυβα ικανότητας ροδών 280kg ρόδες καστόρων
| Όνομα προϊόντων: | WBD κατασκευάζει το δευτερεύοντα τροχίσκο στροφέων κλειδαριών τοπ πιάτων διαμέτρων 150mm χάλυβα ικαν |
|---|---|
| Ύφος:: | δευτερεύουσα κλειδαριά τροχίσκων επίπλων σιδήρου 150mm |
| Μέγεθος ροδών:: | 150mm |
Επικεφαλίδιο στρογγυλοφόρου ελαστικού κορυφαίου πλάτους καστορένιο τροχό με σφαίρα
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3 ιντσών ατσάλινα τροχιά με 2,5 ιντσών διαφορά τρύπας
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |

