Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φόρτωσης 125mm 440lbs με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | μπλε ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρηνών σιδήρου στροφέων πιάτων 125mm 440lbs |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx42mm |
Σφυρηλατημένος χάλυβας 10 βαρέων καθηκόντων φόρτωση ροδών 6600lbs τροχίσκων ίντσας με το φρένο
| Όνομα προϊόντων: | 10 ιντσών 6600lbs έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι χάλυβα πιάτων σφυρηλατημένοι στροφέας με το φρέ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος με το φρένο |
| Χρώμα ροδών:: | Silver+Black |
3inch έξοχο βαρέων καθηκόντων πολυουρεθάνιο τροχίσκων ικανότητας πλάτους 3300lbs
| Όνομα προϊόντων: | οι 6 ίντσα 3300lbs 3inch ευρείς έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU πυρηνών σιδήρου πιάτων χυτοί σ |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος PU στροφέων |
| Χρώμα ροδών:: | Red+Black+Silver |
OEM 125mm Heavy Duty Casters 200kg χωρητικότητας σταθερό πλάκα Caster Wheel κατασκευαστής
| Ονομασία προϊόντος: | OEM Τροχός από καουτσούκ 125mm 200kg Ιδιαίτερη χωρητικότητα σταθερές πλάκες βαρέων βαρέων τροχών |
|---|---|
| Στυλ:: | 5 ιντσών σταθερές βαριές ρόδες από καουτσούκ |
| Μέγεθος ροδών:: | 5 ίντσα |
Άκαμπτοι σταθεροί ρόδα βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 6 πιάτων» ικανότητα διαμέτρων 880lbs
| Ονομασία προϊόντος: | 6 "Διάμετρος 880lbs χωρητικότητα PP άκαμπτο τροχό σταθερή πλάκα βαρέα βαρέα φορτία τροχούς εργοστάσι |
|---|---|
| Στυλ:: | 6" pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Μέγεθος ροδών:: | 6» |
200x50mm 550LBS μαλακό τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακιών σιδήρου λαστιχένιο
| Ονομασία προϊόντος: | μαλακό ροδών 200x50mm 550LBS τοπ στροφέων πιάτων μαύρο βαρέων καθηκόντων διπλό φρένο ροδών καροτσακι |
|---|---|
| Στυλ:: | Μαύρος λαστιχένιος κλειδώσιμος τροχίσκος |
| Μέγεθος ροδών:: | 200x50mm |
βαρέων καθηκόντων λογότυπο τροχίσκων πυρηνών σιδήρου 150mm εξατομικεύσιμο
| Όνομα προϊόντων: | 150mm εξατομικεύσιμοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι λογότυπων ροδών πυρηνών σιδήρου σταθεροί λάστιχο γ |
|---|---|
| Ύφος:: | 6» το λάστιχο καθόρισε τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
10 PU σιδήρου χάλυβα πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων δίδυμοι τροχίσκοι στροφέων ροδών
| Όνομα προϊόντων: | 10 PU χυτοσιδήρου πολυουρεθάνιου τροχίσκων ίντσας έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων ροδών |
|---|---|
| Ύφος:: | Έξοχος βαρέων καθηκόντων τροχίσκος |
| Χρώμα ροδών:: | Orange+Black+Silver |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ / σίδηρο Pu ρόστερ τροχός μακροχρόνια διπλό ρουλεμάν
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
| Δυνατότητα τροχού: | 837 κιλά. |

