Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
150X50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων μεγέθους πλαστικοί με το ενιαίο φρένο
| Όνομα προϊόντων: | Κατασκευή 150X50mm μεγέθους των μαύρων βαρέων καθηκόντων τροχίσκων στροφέων ροδών πλαστικών με το εν |
|---|---|
| Ύφος:: | 150mm PP γυρίζουν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 150x50mm |
1188LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου που περιστρέφονται PU ίντσας 8x2 τις ρόδες καροτσακιών στροφέων βήματος
| Όνομα προϊόντων: | 8x2 PU ίντσας βαρέων καθηκόντων περιστροφή τροχίσκων 360° πολυουρεθάνιου πυρηνών σιδήρου ικανότητας |
|---|---|
| Ύφος:: | PU βαρέων καθηκόντων τροχίσκος στροφέων |
| Χρώμα τροχού:: | Πράσινο+Μαύρο |
COem 1,5 ιντσών τοπ στροφέων πιάτων κόκκινοι τροχίσκοι καθήκοντος PU ελαφριοί
| Όνομα προϊόντων:: | 1,5 ίντσα - υψηλός φορτίων τοπ στροφέων πιάτων κόκκινος cOem τροχίσκων καθήκοντος PU ελαφρύς |
|---|---|
| Υλικό:: | PU |
| Συμπεριφορά:: | Σφαίρα |
Κόκκινο σταθερό PU πιάτο 125mm 230kg βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
| Product Name: | 125mm Diameter Red Wheel 230kg PU Fixed Plate Heavy Duty Casters For Caster Wholesaler |
|---|---|
| Style:: | 125mm pu fixed heavy duty casters |
| Μέγεθος ροδών:: | 125 χιλιοστά |
Διπλή πλάκα ρουλεμάνιο τοποθέτηση βαρέος ρόστερ 3.5 περιστροφική ακτίνα 50mm τροχό
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Caster Type: | Heavy Duty |
5-3/4 ίντσες Γενικό ύψος Βιομηχανική βαθμίδα Casters 3-1/2 ίντσες Πάνω Πλάκα περιστρεφόμενη ακτίνα
| Ράδιο περιστροφής της ανώτερης πλάκας: | 3-1/2 ίντσα |
|---|---|
| Γενικό ύψος: | 5-3/4 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
Εύκαμπτη στροφή βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων αλουμινίου στροφέων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | Πάνω πλάκα τροχού 6 ιντσών με πυρήνα αλουμινίου PU υψηλής χωρητικότητας Σταθεροί τροχοί βαρέως τύπου |
|---|---|
| Στυλ:: | Σταθεροί τροχοί αλουμινίου 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσες |
8 ίντσας μεγάλοι ροδών στροφέων βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων πιάτων κοίλοι
| Όνομα προϊόντων: | Άμεσες πωλήσεις 8 ιντσών μεγάλοι ροδών στροφέων λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρήνων πιάτ |
|---|---|
| Ύφος:: | 8» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Πολυαιθυλένιο 150x42mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι με το πράσινο χρωματισμένο υποστήριγμα
| Ονομασία προϊόντος: | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου Co-Polyethylene, 6 ιντσών με πράσινο χρώμα |
|---|---|
| Στυλ:: | Περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου FP |
| Υλικό τροχού:: | Συν-Πολυαιθυλένιο |
Πορτοκαλί PU 150x50mm βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι με το διπλό ένσφαιρο τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 150mm στροφέων άκαμπτοι φρένων πιάτων διπλοί βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι PU ένσφαιρου τριβέα κοίλοι |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων PU |
| Κατασκευή:: | Ballrace δύο |

