Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
770LBS αλουμίνιο PU υψηλής ικανότητας 304SS ρόδες καστόρων 6 ιντσών
| Ονομασία προϊόντος: | 770LBS υψηλής χωρητικότητας 6 ιντσών αλουμινίου PU Wheel Heavy Duty 304SS Rigid Casters Factory Κίνα |
|---|---|
| Στυλ:: | Σταθερός τροχίσκος βαρέως τύπου αλουμινίου PU 304ss |
| Χρώμα τροχού:: | Πορτοκάλι |
ISO9001 500kg που φορτώνει τις βιομηχανικές ρόδες πολυουρεθάνιου 8 ιντσών με τον πυρήνα αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενη επάνω πλάκα 8 ιντσών 500kg πυρήνα αλουμινίου πορτοκαλί πολυουρεθάνης βαρέως τύπου ευρ |
|---|---|
| Ύφος:: | Αλουμινίου βιομηχανικοί τροχίσκοι τύπων πολυουρεθάνιου βαρέων καθηκόντων ευρωπαϊκοί |
| Μέγεθος ροδών:: | 200mm |
Βιομηχανική κλειδαριά δαπέδου Η φιλική προς το περιβάλλον επιλογή για τη διαχείριση της αποθήκης σας
| Μέγεθος της επάνω πλάκας: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
| Τύπος: | Στρογγυλο |
Νάιλον βραχίονας χάλυβας λευκό γκρι για βιομηχανικές εφαρμογές
| Type: | Plate |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Overall Height: | 4 Inches |
76*61mm Απόσταση οπής μπουλονιού Θερμοπλαστικό καουτσούκ για Ευέλικτες Βιομηχανικές Ανάγκες σε Λευκό Γκρι
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
Τροχός πολυπροπυλενίου υψηλής φέρουσας ικανότητας 4 ιντσών με απόσταση οπών βίδας 76*61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
50 mm χωρητικότητα φόρτωσης 200/250kg Τροχούς βιομηχανικών σκαλωμάτων με επιφάνεια επιχρισμένη με ψευδάργυρο
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Αθόρυβοι και ανθεκτικοί στην φθορά τροχοί τροχόσπιτων με M12x15mm πλεγμένο στέλεχος
| Μέγεθος της πλάκας: | 4 x 4,5 ίντσες |
|---|---|
| Υψόμετρο: | 90 mm-125 mm |
| Κουρέματα: | Στρογγυλοφόρα |
ρόδες καροτσακιών μετάλλων χυτοσιδήρου χωρητικότητας φορτίων διαμέτρων 300kg 200mm
| Όνομα προϊόντων: | WBD παρέχει τη μεγάλη ρόδα 200mm καροτσακιών βαρέων καθηκόντων άκαμπτοι τροχίσκοι χυτοσιδήρου χωρητι |
|---|---|
| Ύφος:: | άκαμπτοι τροχίσκοι σιδήρου 200mm βαρέων καθηκόντων |
| Μέγεθος ροδών:: | 20 εκατ. |
Τροχοφόρα τροχιά τροχόσπιτα 90 mm από ελαστικό
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

