Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ top plate swivel heavy duty casters ] αγώνας 489 προϊόντα.
Μονάδα βάρους 4kg 5kg Ρομάτινα τροχιά Προσαρμοσμένα μη σημειωτικά τροχιά Τύπος λεία κυλιόμενα τροχιά για αποθήκη και εφαρμογές
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
ανθεκτικές στη θερμότητα ρόδες τροχίσκων κλειδαριών στροφέων διαμέτρων 770LBS 125mm
| Όνομα προϊόντων: | 125mm διαμέτρων βαρέων καθηκόντων ανθεκτικό στη θερμότητα ροδών 770LBS ικανότητας στροφέων χονδρικό |
|---|---|
| Ύφος:: | ανθεκτικοί τροχίσκοι στροφέων 125mm lockheat |
| Διάμετρος ροδών:: | 125mm |
300kg συμπαγές κυλιόμενο φως πόστο φραγμό κλειδαριού με 151mm ύψος τέντωσης
| Υψόμετρο φορτίου: | 148/176/204/248 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανική |
| Υλικό τροχού: | Χάλυβας |
1/4 ίντσες Στροφή τρύπας Μέγεθος γκρι Μέσα φορτίο τροχούς με χρώμα τροχού 300Lbs χωρητικότητα
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας: | 0 έως 180 μοίρες F |
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
Στρογγυλοφόροι 110 kg χωρητικότητα για χειρισμό βιομηχανικού υλικού
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
Βαρύ φορτίο 2,5 ίντσες Bolt τρύπα διαχωρισμός τροχόσπιτα 90-125mm Για καρότσια
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
Φαινολικά Βιομηχανικά Ράβδοι Πολυουρεθάνιο Τύπος τροχού Επεκτάσιμος Στάλος Εγκατάσταση 1-4 ίντσες πλάτος τροχού
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Πλευροκλείδωμα φρένων Απορρόφησης Σοκ με τροχούς πολυουρεθάνου για εύκολο ελιγμό
| Διάμετρος τροχού: | 4 ίντσες |
|---|---|
| Μέγεθος τρυπών μπουλονιών: | 1/4 ίντσες |
| Χρώμα τροχού: | Γκρι |
Σιδηροδρομικές ρόδες 100-300 κιλών χωρητικότητας φορτίου με 3-8 ελαστικούς τροχούς
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
Προσαρμόσιμες ελαστικές ρόδες με χωρητικότητα φορτίου από 100 έως 300 KG
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |

