Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
Προσαρμόσιμες ελαστικές ρόδες με χωρητικότητα φορτίου από 100 έως 300 KG
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100-300 κιλά |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τελείωσε.: | Στάμνος με επικάλυψη από ζάμι/πλέγματα |
5 " X2» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι σιδήρου κλειδαριών στροφέων δευτερεύοντες
| Όνομα προϊόντων: | Πωλήσεις 5 εργοστασίων WBD " x2» λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι σιδήρου κλειδαριών στροφέων |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» λαστιχένιοι δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φρένων |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
150x50mm μαύρες βιομηχανικές τροχίσκων 360° περιστρέφοντας ρόδες τροχίσκων αλουμινίου λαστιχένιες βαρέων καθηκόντων
| Όνομα προϊόντων: | 150x50mm μαύρες βιομηχανικές τροχίσκων 360° περιστρέφοντας ρόδες τροχίσκων αλουμινίου λαστιχένιες βα |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιος βαρέων καθηκόντων στροφέας τροχίσκων αλουμινίου |
| Χρώμα ροδών:: | Black+Silver |
2-8 ιντσών βιομηχανικά τροχιά με χωρητικότητα φόρτωσης φρένων 100-300 KG
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο/Μπλε/Πράσινο |
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
100 λίβρες χωρητικότητα φορτίου 4kg-5kg μονάδα βάρους ελαστικών τροχών με πυρήνα τροχού χυτοσίδηρου
| Load Capacity: | 100 Lbs |
|---|---|
| Type: | Casters |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
2 ίντσας λεπτές επίπλων ροδών άκαμπτες πιάτων ρόδες τροχίσκων Thermplastic λαστιχένιες
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλός - η ποιότητα λεπτά έπιπλα τύπων 2 ίντσας κυλά τις άκαμπτες πιάτων ρόδες τροχίσκων Thermplasti |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων Thermplastic |
| Τύπος ροδών:: | Μαλακός |
1,5 ιντσών επίπλων σταθερές ρόδες τύπων ρόδες τροχίσκων Thermplastic λαστιχένιες για τα κάρρα κουζινών
| Όνομα προϊόντων: | Υψηλό σημείο 1,5 ιντσών επίπλων σταθερές ρόδες τύπων ρόδες τροχίσκων Thermplastic λαστιχένιες για τα |
|---|---|
| Ύφος:: | Λαστιχένιες ρόδες τροχίσκων κάρρων κουζινών |
| Τύπος ροδών:: | Βήμα στον πυρήνα |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
Πολυουρεθάνιο βαρέος ρόστερ με διπλό ρουλεμάν για τροχόσπιτα 100 mm
| Υλικό τροχού: | Πολυουρεθάνιο |
|---|---|
| Μέγεθος: | 100 χιλιοστά |
| ρουλεμάν ροδών: | Διπλά ρουλεμάν |

