Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
4 βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών ίντσας μαύροι στερεοί PP
| Όνομα προϊόντων: | Ylcaster Wholesales βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων στροφέων ροδών 4 ιντσών μαύροι στερεοί PP |
|---|---|
| Ύφος:: | μαύροι PP βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι 4 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα |
Εμπορικά οχήματα για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα
| Product Name: | 100mm Diameter Solid PP Wheel Rigid Plate Heavy Duty Casters For Industrial Trolleys |
|---|---|
| Στυλ:: | 100 mm pp άκαμπτες βαριές ρόδες |
| Wheel size:: | 100mm |
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι τοπ στροφέων πιάτων βήματος τόξων ίντσας TPR 4x2
| Όνομα προϊόντων: | Το τόξο ίντσας προσφορών 4x2 προμηθευτών ροδών TPR προχωρεί τους γκρίζους βαρέων καθηκόντων τροχίσκο |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων 4 ιντσών TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 4 ίντσα 100mm |
Δύο ρόδες σκαλωμάτων με σφαίρες χωρητικότητα φορτίου 200/250kg εφαρμογές βαρέων βαρών
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες πυρήνων κλειδαριών κοίλοι για τα βιομηχανικά καροτσάκια
| Όνομα προϊόντων: | 8 ίντσας μεγάλοι μαύροι λαστιχένιοι ροδών στροφέων πιάτων δευτερεύοντες βαρέων καθηκόντων κάστορες π |
|---|---|
| Ύφος:: | Κοίλοι λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι στροφέων |
| Μέγεθος ροδών:: | 8 ίντσα |
200/250kg χωρητικότητα Στερεό πυρήνα χάλυβα Βιομηχανία Στρογγυλοί τροχούς με ψευδαργυρωμένο στήριγμα
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
|---|---|
| Υλικό τροχού: | PP/PVC/PU/καουτσούκ |
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
Επικεφαλίδια βαρέων βαρών με πλάκα 4 x 4,5 ίντσες
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Τροχοι για βιομηχανικές σκαλωσιές 50 mm με ρυμουλκούμενους ρυμουλκούμενους
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
το πιάτο πράσινο Tpr στροφέων 150mm προχωρεί τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους με τη διπλή κλειδαριά
| Product Name: | 150mm swivel plate green tpr tread heavy duty casters with dual lock |
|---|---|
| Style:: | Green TPR heavy duty swivel caster |
| Wheel Color:: | Green |

