Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 237 προϊόντα.
5» το γκρίζο TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων πιάτο ικανότητας τοποθετεί τους τροχίσκους
| Όνομα προϊόντων: | WBD Wholesales 5» γκρίζοι TPR ροδών 506LBS βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων ικανότητας άκαμπτοι |
|---|---|
| Ύφος:: | 5» άκαμπτοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPR |
| Μέγεθος ροδών:: | 5» |
2-12 ίντσες ατσάλινο φινίρισμα βιομηχανικό καουτσούκ τροχιά / περιστρεφόμενα τροχιά με φρένα τροχών
| Κλειδώματα με στροφή: | Ναι/Όχι |
|---|---|
| Τύπος τροχού: | ΤΡ/πλαστικό/καουτσούκ/πολυουρεθάνιο/φαινολικό/V-Groove/χάλυβας |
| Φρένα: | Ναι/Όχι |
150mm Ρυθμικό μέγεθος τροχών Πολυουρεθάνιο τροχούς ομαλή τροχιά ανθεκτικοί τροχοί αντικατάστασης κατάλληλοι για βαριά φορτία καροτσάκια και εξοπλισμό
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι φόρτωσης 125mm 440lbs με την κλειδαριά
| Όνομα προϊόντων: | μπλε ελαστικοί λαστιχένιοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πυρηνών σιδήρου στροφέων πιάτων 125mm 440lbs |
|---|---|
| Ύφος:: | Ελαστικό καουτσούκ βαρέως τύπου |
| Μέγεθος ροδών:: | 5inchx42mm |
6 βαρέων καθηκόντων βιομηχανικό δευτερεύον φρένο τροχίσκων ίντσας στερεό λαστιχένιο
| Product Name: | 6 Inch Solid Rubber Casters Heavy Duty Industrial Side Brake |
|---|---|
| Style:: | Rubber heavy duty casters |
| Wheel size:: | 150mm |
Τροχοι για καλαμινοελαστικους τροχους για βιομηχανια
| Διάμετρος τροχού: | 3-8 ίντσες |
|---|---|
| Ειδικότητα: | τελωνειακός |
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
6 βαρέων καθηκόντων βιομηχανικές ρόδες τροχίσκων πιάτων στροφέων κλειδώματος ίντσας 550LBS
| Όνομα προϊόντων: | εργοστάσιο 6 ίντσας σιωπηλό γκρίζο TPR ροδών 550LBS ικανότητας στροφέων τροχίσκων πιάτων βαρέων καθη |
|---|---|
| Ύφος:: | βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι TPRswivel 6 ιντσών |
| Μέγεθος ροδών:: | 6 ίντσα |
8inch βαρέων καθηκόντων ρόδα τροχίσκων, βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι πιάτων TPR
| Όνομα προϊόντων: | 4inch 5inch 6inch 8inch όλο το είδος βαρέων καθηκόντων προμηθευτών ροδών τροχίσκων |
|---|---|
| Ύφος:: | Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι |
| Χρώμα ροδών:: | ζωηρόχρωμος |
Βιομηχανικά τροχιά με διάμετρο τροχών 4 ίντσες Υψηλή απόδοση σε θερμοκρασία από 0 έως 180 βαθμούς F
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2-7/8 X 2-7/8 Inch |
| Wheel Diameter: | 4 Inch |
Μέγεθος κορυφής πλάκας 2-6 ίντσες και 1-4 ίντσες πλάτος τροχού Βιομηχανικά τροχιά για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |

