Όλα τα Προϊόντα
-
Ελαφριοί τροχίσκοι καθήκοντος
-
Μεσαίας ισχύος τροχίσκοι
-
Βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Βιομηχανικοί τροχίσκοι
-
Το καροτσάκι κυλά βαρέων καθηκόντων
-
Τροχίσκοι επίπλων
-
Ιατρικοί τροχίσκοι
-
Λαστιχένιοι τροχίσκοι
-
τροχίσκοι πολυουρεθάνιου
-
νάυλον τροχίσκοι
-
έξοχοι βαρέων καθηκόντων τροχίσκοι
-
Τροχίσκοι ανοξείδωτου
-
Ρόδες υλικών σκαλωσιάς
-
Τροχίσκοι πάγκων εργασίας
-
Πτυσσόμενο καροτσάκι πλατφορμών
-
Περισσότερα προϊόντα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Cassie Liang
Τηλεφωνικό νούμερο :
+8618102718961
Whatsapp :
++8618102718961
λέξεις-κλειδιά [ heavy duty rubber caster wheels ] αγώνας 247 προϊόντα.
3-8 ιντσών Ελαστικός γαλάζιος καουτσούκ τροχός περιστροφής χωρίς σήμανση με ψευδάργυρο
| Τύπος ρουλεμάν: | Ρολάρι/διπλή σφαίρα/καθαρό ρουλέν |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλοί/σταθεροί/φρακτικοί στρογγυλοί |
| Χρήση: | Εντός/εξωτερικά |
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
Steel Housing Material Rubber Casters for Heavy-Duty Applications Customizable Unit Weight 4kg-5kg
| Application: | Industry |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Usage: | Indoor/Outdoor |
46 χιλιοστών μη σημαδευόμενο χυτοσίδηρο καουτσούκ τροχούς ισχυρή 264lbs χωρητικότητα φορτίου
| Τύπος: | Στρογγυλοί |
|---|---|
| Μονάδα βάρους: | 4kg-5kg |
| Δυναμικότητα: | 264 λίβρες |
50mm πλάτος τροχού επιπλέον βαρύ φορτίο τροχούς νάιλον τροχούς τροχούς πολυουρεθάνου κατασκευασμένα για βαριά βιομηχανικές εφαρμογές φορτίου και την κινητικότητα
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
η διάμετρος μαλακό TPR 200mm καθόρισε τις βαρέων καθηκόντων ρόδες ένσφαιρου τριβέα
| Όνομα προϊόντων: | 200mm μαλακός TPR διαμέτρων μεγάλος μεγέθους κατασκευαστής Κίνα τροχίσκων ροδών γκρίζος σταθερός βαρ |
|---|---|
| Ύφος:: | 200mm TPR καθόρισαν τους βαρέων καθηκόντων τροχίσκους |
| Μέγεθος ροδών:: | 20cm |
Μετατροπές σκαλωσμάτων βαρέων επιβαρύνσεων με επιχρισμένη στήλη ψευδαργύρου
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας στηρίγματος: | Ζύκλιο |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 200/250 kg |
Σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις με σιδηροδρομικές εγκαταστάσεις
| Εφαρμογή: | Μεταφορές |
|---|---|
| Κουρέματα: | Ρολίστικο ρουλέν/διπλό σφαιρικό ρουλέν |
| Χρήση: | Σκαφόνες |
Σκαλωσιές χωρητικότητας 200/250kg, τροχοί βαρέως τύπου PU για βιομηχανικές εφαρμογές
| Stem Material: | Solid Steel Core |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Manufacturer: | Ylcaster |
Επικεφαλίδα βαρέων βαρών από χάλυβα και αλουμίνιο με χωρητικότητα φορτίου έως 5 000 λίβρες
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
|---|---|
| Temperature Range: | Up To 300°F |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |

